„Dragūno-Viesulo“ merginoms liko tik vienas žingsnis iki bronzos

Pirmadienį antrąsias Lietuvos moterų rankinio čempionato mažojo finalo rungtynes dėl bronzos medalių Vilniuje žaidė vietos „Alandeko-Vichy“ ir Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“. Antrąjį tarpusavio mačą vėl laimėjo Klaipėdos rankininkės rezultatu 33:26 (18:11) ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja santykiu 2:0. Pirmąsias rungtynes klaipėdietės laimėjo taip pat 7 įvarčių skirtumu – 41:34 (22:14).

Tik pačioje susitikimo pradžioje į priekį išsiveržė „Alandeko-Vichy“ komanda, o po to sekė varžovių Brigitos ir Robertos Ivanauskaičių taiklūs metimai ir rezultatas tapo 4:1 Klaipėdos komandos naudai. Dar kurį laiką vilnietės stengėsi neatsilikti nuo įsibėgėjančių pajūrio sportininkių, bet kuo toliau, tuo sunkiau joms sekėsi visą tai padaryti. Varžovės užtikrintai kontroliavo dvikovos eigą ir saugiu atstumu laikė susitikimo šeimininkes.

Pirmąjį kėlinį sostinės rankininkės pralaimėjo septyniais įvarčiais (18:11), o įpusėjus antrąjai rungtynių daliai jau atsiliko net dešimčia įvarčių (27:17). Vėlesnė rungtynių eiga buvo tik formalumas – klaipėdietės nugalėjo užtikrintu rezultatu.

Antrosiose rungtynėse Vilniaus komandai 8 įvarčius pelnė Ieva Balčiūtė, Greta Noreikaitė ir Eglė Burakauskaitė įmetė po 6, Erika Verbovik pridėjo 2, Ana Andronik, Gerda Trušytė, Silva Muzikevičiūtė ir Gintarė Butkevičiūtė – po 1 įvartį.

„Dragūno-Viesulo“ gretose lyderiavo Brigita Ivanauskaitė, įmetusi 9 įvarčius, Fausta Abrutytė ir Roberta Ivanauskaitė pelnė po 5, Skirmantė Pociūtė, Aušra Stroputė ir Akvilė Tolvaišaitė – po 3, Austėja Rimkutė ir Dovilė Mižutytė – po 2 įvarčius, vieną įvartį pelnė vartininkė Jovita Mikalauskienė.

Klaipėdos komandai liko tik vienas žingsnis pakartoti praėjusio sezono pasiekimą – vėl pasipuošti čempionato bronzos medaliais. 

„Žaidėjos buvo labai susikaupusios, gerai gynėsi, labai neblogai žaidė vartininkės. Vartininkė Jovita Mikalauskienė taip pat pelnė įvartį mesdama per visą aikštelę. Nors vilniečių vartininkė buvo aikštelėje, ji nespėjo apginti vartų. Apskritai visos komandos narės įdėjo savo indėlį į pergalę.

Dažnai būna, labai skubame, lekiame, atakos būna per trumpos, labai jaudinamės, todėl imame daryti klaidas. Gal kaltas tas didelis noras greičiau laimėti, noras didesniu skirtumu laimėti, turbūt dėl to žaidimas buvo kiek banguotas. Tačiau apskritai visos merginos žvelgė į rungtynes atsakingai. Galėjome viską pabaigti ramiau, tačiau svarbiausia buvo grįžti į namus su pergale“, – po rungtynių kalbėjo „Dragūno-Viesulo“ trenerė Auksuolė Stropienė.

Trečiosios mažojo finalo rungtynės vyks gegužės 4 d. (ketvirtadienį) 18 val. rankinio salėje Taikos pr. 61A.

Kviečiame ateiti palaikyti Klaipėdos rankininkių – yra labai didelė tikimybė, kad jos kitą savaitę jau taps čempionato prizininkėmis! Įėjimas nemokamas.

Palikite atsiliepimą