2022-2023 m. sezono tvarkaraštis

EHF – Europos taurė

BHL – Baltijos rankinio lyga

LRL – Lietuvos rankinio lyga

I lyga – LRF pirma lyga

LMRL – Lietuvos moterų rankinio lyga

Data Lyga Vieta Komandos Rezultatas
2022 09 10 17.00 EHF Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – Pančevo „Dinamo“ (Serbija)  24:30 (12:16)
2022 09 17 18.00 EHF  Pančevo, Serbija  Pančevo „Dinamo“ (Serbija) – Klaipėdos „Dragūnas“  28:28 (14:13)
2022 09 24 17.00 BHL Taikos pr. 61A, Klaipėda   Klaipėdos „Dragūnas“ – HC „Tallas/Mistra“ (Estija) 25:26 (12:13) 
2022 09 25 14.00 BHL  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – „Viljandi“ HC (Estija)  21:30 (7:13)
2022 10 01 17.00 LRL  Vilnius  Vilniaus HC „Amber“ – Klaipėdos „Dragūnas“  
2022 10 02 14.00   I lyga  Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ –  Šalčininkų r. „Sokol“  
2022 10 08 14.00 LMRL Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“ – Vilniaus „Eglė“
2022 10 09 xx.xx  I lyga  Šiauliai  RK „Šiauliai“ – Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“  
2022 10 15 14.00 LMRL Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“ – Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“
2022 10 16 xx.xx  I lyga  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ – Varėnos „Ūla“  
2022 10 19 xx.xx  LRL  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – HC „Vilnius“  
2022 10 23 xx.xx  I lyga  Molėtai  HC „Molėtai“ – Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“  
2022 10 29 xx.xx  LRL  Alytus  Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – Klaipėdos „Dragūnas“   
2022 11 06 xx.xx  I lyga  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ – Kauno r. SM  
2022 11 12 14.00 LMRL Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“ – Vilniaus SM „Sostinės tauras“
2022 11 12 17.00 BHL  Ryga, Latvija  ASK „Zemessardze“/LSPA (Latvija) – Klaipėdos „Dragūnas“  
2022 11 13 15.00 BHL  Ogre, Latvija HK „Ogre/HYDROX“ (Latvija) – Klaipėdos „Dragūnas“  
2022 11 13 xx.xx I lyga   Utena HC „Utena“ – Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“   
2022 11 19 xx.xx LRL  Vilnius  Vilniaus VHC „Šviesa“ – Klaipėdos „Dragūnas“  
2022 11 26 14.00 LMRL Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“ – SK „Molėtai“
2022 12 03 11.00 LMRL Kaunas Kauno „Acme-Žalgiris“ – Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“
2022 12 03 xx.xx LRL  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“  
2022 12 04 xx.xx  I lyga  Šalčininkai  Šalčininkų r. „Sokol“ – Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“  
2022 12 10 xx.xx  LRL  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus HC „Amber“  
2022 12 11 xx.xx  I lyga  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ – RK „Šiauliai“  
2022 12 17 14.00  BHL  Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Kauno „Granitas-Karys“   
2022 12 17 14.30 LMRL Vilnius Vilniaus „Eglė“ – Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“
2023 01 14 17.00  BHL  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – HK „Ogre/HYDROX“ (Latvija)  
2023 01 15 14.00  BHL Taikos pr. 61A, Klaipėda   Klaipėdos „Dragūnas“ – ASK „Zemessardze“/LSPA (Latvija)  
2023 01 20 xx.xx  I lyga  Varėna  Varėnos „Ūla“ – Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“  
2023 01 21 13.00 LMRL Kauno r. Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“ – Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“
2023 01 21 xx.xx  LRL  Vilnius  HC „Vilnius“ – Klaipėdos „Dragūnas“  
2023 01 25 xx.xx  LRL  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“  
2023 01 28 14.30 LMRL Vilnius Vilniaus SM „Sostinės tauras“ – Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“
2023 01 29 xx.xx  I lyga  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ – HC „Molėtai“  
2023 02 11 17.00  BHL  Kaunas  Kauno „Granitas-Karys“ – Klaipėdos „Dragūnas“  
2023 02 12 xx.xx  I lyga  Kauno r.  Kauno r. SM – Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“  
2023 02 18 12.00 LMRL Molėtai SK „Molėtai“ – Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“
2023 02 19 xx.xx  I lyga  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ – HC „Utena“  
2023 02 25 14.00 LMRL Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“ – Lietuvos jaunių rinktinė
2023 02 25 17.00  BHL  Talinas, Estija  HC „Tallas/Mistra“ – Klaipėdos „Dragūnas“  
2023 02 26 14.00 LMRL Taikos pr. 61A, Klaipėda Lietuvos jaunių rinktinė – Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“
2023 02 26 14.00  BHL  Viljandi, Estija  „Viljandi“ HC – Klaipėdos „Dragūnas“  
2023 03 18 14.00  LMRL Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“ – Kauno „Acme-Žalgiris“  
2023 03 15/18 xx.xx  LRL Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – Vlniaus VHC „Šviesa“  
2023 03 22/25 xx.xx  LRL  Panevėžys  Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“ – Klaipėdos „Dragūnas“