Ketvirtfinalį klaipėdietės pradėjo pergale prieš titulą ginantį „Žalgirį“

Lietuvos moterų rankinio čempionate prasidėjo ketvirtfinalio kovos. Pirmosios kovą dėl kelialapio į pusfinalį pradėjo Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ ir Kauno „Žalgirio“ rankininkės.

Uostamiestyje vykusiose pirmose ketvirtfinalio rungtynėse šeimininkės iškovojo pergalę rezultatu 34:28 (15:9). Atkakli kova klostėsi tik pirmą kėlinio pusę. „Viesulo SC-Dragūnas“ sėkmingiau pradėjo rungtynes ir išsiveržė į priekį 3:0. Čempionių titulą ginančios „Žalgirio“ rankininkės 15 minutę sugebėjo persverti rezultatą 7:6. Tačiau vėliau šeimininkės spurtavo ir dar iki pertraukos susikrovė šešių įvarčių pranašumą. 50 min. klaipėdiečių persvara pasiekė dviženklę. Bet kaunietės nesudėjo ginklų ir iki finalinės sirenos sugebėjo sumažinti atsilikimą iki šešių įvarčių.

Nugalėtojoms po 6 įvarčius pelnė net keturios rankininkės – Aušra Stroputė, Greta Vainorytė, Samanta Klovaitė ir Elizabeta Klapčiukaitė. „Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai žaidė 6 įvarčius surinkusi Austėja Narauskaitė, 5 įvarčius įmetė Agnė Gudlinkytė.

Atsakomosios rungtynės, kuriose čempionėms reiks panaikinti šešių įvarčių deficitą, vyks kovo 31 d. Kaune. Kita ketvirtfinalio pora – Vilniaus „Eglė“ ir Lietuvos jaunių rinktinė susitiks balandžio 15 ir 16 d.

Tiesioginius kelialapius į pusfinalį užsitikrino reguliariajame sezone pirmą vietą iškovojusi Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“ ir antrą vietą užėmusi Vilniaus SM „Sostinės tauro“ komanda.