„Dragūno“ rankininkai pergale pradėjo BHL ketvirtfinalį

Baltijos rankinio lygoje (BHL) prasidėjo atkrintamosios varžybos. Ketvirtfinalyje komandos susitinka du kartus – namuose ir išvykoje. Ketvirtfinalio porų nugalėtojai pateks į balandžio 15-16 d. vyksiantį BHL finalo ketvertą.

Pergale ketvirtfinalį pradėjo Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai. Praėjusio sezono BHL finalo ketverto dalyviai namuose 24:21 (12:8) įveikė Latvijos čempioną Duobelės „Tenax“ klubą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 8 įvarčius pelnęs Tomas Drakšas, 5 įvarčius prie pergalės pridėjo Gytis Šmantauskas.

„Žaidimas buvo klampus. Buvo daug emocijų ir prisirinkome per daug dviejų minučių pašalinimų. Darėme per daug klaidų, o antroje rungtynių pusėje žaidimas buvo beveik sustojęs. Bet iš varžovų mes ir tikėjomės tokios rimtos kovos. Gaila, kad nepavyko susikrauti didesnės persvaros. Turėjome progų įgyti didesnį pranašumą, bet to nepadarėme ir varžovai mus nubaudė. Trys įvarčiai yra labai mažai ir šiuolaikiniame rankinyje juos galima prarasti per dvi minutes“, – teigė „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo finalo ketverto dalyviai, bus žaidžiamos kovo 25 dieną.