Talentingos dvynės kelia sparnus į Skandinaviją

Talentingosios klaipėdietės dvynės rankininkės pradės tarptautinę karjerą. Devyniolikmetės Brigita ir Roberta Ivanauskaitės pasirašė sutartis su užsienio rankinio klubais ir palieka Klaipėdos „Dragūną-Viesulą“.

Dvynės buvo darnus tandemas tiek komandos gynyboje, tiek puolime. Abi – Lietuvos moterų rankinio rinktinės narės, o Brigita net buvo išrinkta geriausia Lietuvos rankininke.

Roberta Ivanauskaitė pasirašė dvejų metų kontraktą su Danijos klubu. Jau po kelių savaičių ji prisijungs prie Fredericijos „Fredericia“ komandos.

Brigita Ivanauskaitė iškeliaus į Norvegiją. Ji pasirašė net ketverių metų kontraktą su „Fredrikstad Ballklubb“ ekipa, rungtyniaujančia aukščiausioje šalies lygoje.

Klaipėdietės rankininkės sakė pasirinkusios Skandinavijos šalis dėl stiprios rankinio mokyklos ir galimybės visapusiškai tobulėti. Lietuvaitėms klubai pasiūlė geras sąlygas žaisti bei tobulėti.

„Tikimės pramokti kalbų, pagerinti savo žaidimą, kilti į aukštesnį lygį ir ugdyti charakterį“, – paklaustos apie lūkesčius kalbėjo seserys.

Palikite atsiliepimą