2 proc. parama

Kviečiame skirti 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio daugkartiniam Lietuvos čempionui Klaipėdos miesto rankinio klubui „Dragūnas“. 

Paramos gavėjo kodas – 141812910

Kasmet iki gegužės 1 dienos Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) galima pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2 proc.) būtų pervesta Labdaros ir paramos įstatyme nurodytiems paramos gavėjams.

Kaip užpildyti ir pateikti prašymą? Jį pateikti galite užpildę popierinį prašymą ir jį pateikę tiesiogiai ar atsiuntę įprastu paštu VMI darbuotojams, taip pat galite pasinaudoti greitesniu ir patogesniu būdu užpildyti prašymo formą FR0512(03) internetu.

Kaip tai padaryti? Jei norite pildyti popierinį prašymą, ČIA galite parsisiųsti formą. Atsispausdinę joje įrašykite būtinus pateikti duomenis: savo asmens kodą, vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį. Pildymo instrukcija:

Užpildytą prašymą pateikite VMI specialistams artimiausiame padalinyje.

Norėdami prašymą pildyti internetu, prisijunkite prie VMI elektroninės sistemos paspaudę ant šios nuorodos ir prisijungę su savo duomenimis.

Prisijungę kairėje puslapio pusėje pasirinkite funkciją „Pildyti formą“ ir rinkitės „Prašymas skirti paramą“.

Tuomet atsidariusiame lange pasirinkite norimą užpildyti formą ir funkciją pildyti ją internetu.

Tuomet atsidariusiame lange suveskite reikalingus duomenis ir spauskite „Pateikti“.

Jeigu kyla daugiau klausimų dėl 2 procentų GPM paramos skyrimo, rašykite mums ajuskena@gmail.com arba skambinkite telefonu +370 685 08004.

Tik su Jūsų pagalba galime pasiekti dar ryškesnių pergalių!