2 proc. parama

Kviečiame skirti 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio daugkartiniam Lietuvos čempionui Klaipėdos miesto rankinio klubui „Dragūnas“. 

Kasmet iki gegužės 1 dienos Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) galima pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2 proc.) būtų pervesta Labdaros ir paramos įstatyme nurodytiems paramos gavėjams.

Kaip užpildyti ir pateikti prašymą? Jį pateikti galite užpildę popierinį prašymą ir jį pateikę tiesiogiai ar atsiuntę įprastu paštu VMI darbuotojams, taip pat galite pasinaudoti greitesniu ir patogesniu būdu užpildyti prašymo formą FR0512(02) internetu.

Kaip tai padaryti? Jei norite pildyti popierinį prašymą, ČIA galite parsisiųsti jau paruoštą formą. Atsispausdinę joje įrašykite būtinus pateikti duomenis: savo asmens kodą, vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį. Pildymo instrukcija:

5

Užpildytą prašymą pateikite VMI specialistams arba „Dragūno“ administracijai (Taikos pr. 61A, informacija tel. +370 685 08004).

Norėdami prašymą pildyti internetu, prisijunkite prie VMI elektroninės sistemos naudodamiesi savo internetine bankininkystės sistema (prisijungę pasirinkite El. paslaugos > 2 proc. paramai) arba paspaudę ant šios nuorodos ir prisijungę su savo el. bankininkystės duomenimis.

Prisijungę dešinėje puslapio pusėje pasirinkite funkciją „Paramos skyrimas“.

1

Tuomet atsidariusiame lange pasirinkite norimą užpildyti formą ir funkciją pildyti ją internetu.

1-1

Tuomet atsidariusiame lange suveskite reikalingus duomenis ir spauskite „Pateikti“.

4-1

Jeigu kyla daugiau klausimų dėl 2 procentų GPM paramos skyrimo, rašykite mums ajuskena@gmail.com arba skambinkite telefonu +370 685 08004.

Tik su Jūsų pagalba galime pasiekti dar ryškesnių pergalių!