Profilis

Rasa Juškėnienė

Trenerė

Tautybė :Lietuvė
Gimimo data :1968-11-17
Ūgis :
Svoris :

Gimimo vieta. Klaipėda.

Kelias į rankinį. Rankinio treniruotes pradėjau lankyti trečioje klasėje. Kadangi į krepšinio treniruotes nepriėmė, nes buvau maža, tai per bendrus pažįstamus susiradusi rankinio  trenerę Jadvygą Gudzinskaitę (šiuo metu Urbonavičienė), pradėjau lankytis rankinio treniruotėse. Pati nepamenu, bet pasakojo, kad kamuolį į vartus mesdavau dviem rankom. Labai norėjau būti vartininke, bet trenerė neleido, kadangi buvau labai maža, tai bijojo, kad ten manęs ten „neprikeptų“…  

Išsilavinimas. Baigusi vidurinę, įstojau į tuometinį Lietuvos valstybinį kūno kultūros institutą  (dabar LSU), žaidžiau instituto komandoje. 

Pirmasis treniruotas klubas. Po studijų grįžusi į Klaipėdą treniravau vaikinus Klaipėdos kompleksinėje sporto mokykloje. Po įvairių sporto mokyklų reorganizacijų dabar esu „Viesulo“ sporto centro rankinio trenerė.

„Dragūno“ sudėtyje nuo 1999 m.

Iškovoti titulai. Su savo amžiaus komanda ne kartą tapau Lietuvos čempionatų prizininke. Esame tapusios Lietuvos jaunių žaidynių bronzos laimėtojomis. Tuo metu tai buvo labai didelis pasiekimas. Nugalėti Vilniaus ir Tauragės komandas tuo metu buvo beveik neįmanoma, nes jose žaidė tuometinės Vilniaus „Eglės“ pagrindinės ir dublerių komandos žaidėjos. Taigi 3 vieta buvo ohoho…

Su vaikinais esame tapę Lietuvos čempionatų prizininkais ir čempionais, Lietuvos jaunučių bei jaunių žaidynių prizininkais ir čempionais. Jau keletą metų su jaunaisiais rankininkais dalyvaujame žemesnėje Lietuvos rankinio lygoje – LRF pirmenybėse. 2014 m. pirmą kartą pavyko pakliūti į finalinį ketvertą ir iškovoti sidabrą.

Patirtis rinktinėse, užsienio klubuose. 1994 m. gimusių vaikinų jaunių rinktinės antroji trenerė, daugelis mano auklėtinių – jaunučių, jaunių, jaunimo rinktinių nariai.

Pomėgiai. Laisvo nuo rankinio laiko yra labai mažai, todėl kai jo vis dėlto yra, nesinori nieko daryti. Knygos, muzika, filmai, namų ruoša, aplinkos tvarkymas ir RANKINIS yra viskas viename. Tai – mano gyvenimas. Vasarą atostogos man – knygos, muzika, filmai, pievelė, šuniukas, dviračiai, jūra, saulė, svečiai, šašlykai, kelionės…

Treniravimo principai, kuriais vadovaujatės? Treniravimo principai bėgant metams keitėsi, bet visada stengiausi būti arti „Dragūno“ ir ruošti komandai pamainą.