Finalo serija tęsiasi

Lietuvos rankinio lygos finalo serijoje trijų rungtynių neužteko. Reguliariojo sezono nugalėtojas Klaipėdos „Dragūnas“ namuose nugalėjo titulą ginančią Vilniaus „Šviesą“ ir sušvelnino serijos rezultatą.

Po pirmų dviejų finalo serijos rungtynių „Šviesos“ rankininkai prieš „Dragūną“ pirmavo 2:0 ir trečiose serijos rungtynėse Klaipėdoje galėjo užbaigti sezoną. Tačiau neturėjęs kur trauktis „Dragūnas“ iškovojo įtikinamą pergalę 30:25 (17:15) ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:2.

Atkakliai vykusiame pirmame kėlinyje beveik visą laiką pirmavo uostamiesčio komanda. Sostinės ekipai pavyko pirmauti tik kartą 15:14. Po pertraukos „Dragūnas“ persvarą padidino ir varžovams neleido priartėti.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Gytis Šmantauskas, pelnęs 11 įvarčių. Po 4 įvarčius prie pergalės pridėjo Tomas Drakšas ir Laurynas Simonavičius. „Šviesos“ komandai 6 įvarčius pelnė Tadas Rasakevičius, 5 – Valdas Drabavičius, po 3 – Laurynas Palevičius ir Mantas Urvikis.

„Svarbiausia, kad po dviejų pralaimėjimų komanda nepalūžo psichologiškai. Treniruotėje daug apie tai kalbėjome ir stengėmės pakelti žaidėjų nuotaiką. Vyrai tinkamai nusiteikė rungtynėms. Norėjosi dar labiau atsiplėšti nuo varžovų, bet čia yra finalas ir įtampa jautėsi iki rungtynių pabaigos. Noru ir užsidegimu kompensavome patirties trūkumą. Daugumai mūsų žaidėjų tai yra pirmas finalas, o čempionės „Šviesos“ žaidėjai turi daug daugiau tokių rungtynių patirties. Į priekį vedė ir sirgalių palaikymas, kokio Klaipėdoje dar nėra buvę. Vienoje tribūnų pusėje mūsų sirgaliai, kitoje – varžovų fanai. Prie tokio palaikymo negalėjome pasišiukšlinti ir pralaimėti finalo seriją sausu rezultatu 0:3“, – teigė „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis.

Ketvirtos finalo serijos rungtynės vyks gegužės 24 d. Vilniuje.

rankinis.lt inf.