Gintaras Cibulskis: „Mūsų tikslas yra tik keturi taškai“

Šį savaitgalį Klaipėdoje vyks dvejos Baltijos rankinio lygos rungtynės su Latvijos komandomis. „Dragūnas“ savoje aikštelėje šeštadienį 17 val. priims HK „Ogre“ ekipą, sekmadienį 14 val. – ASK/LSPA rankininkus.

„Dragūno“ rankininkai turėjo beveik mėnesio pertrauką – paskutines rungtynes žaidė gruodžio 17 d.

„Tokios pertraukos sunkios jaunimui, matau, kad jiems norisi rungtynių. Vien treniruotės jau atsibodo, dėl to laukiame savaitgalio.

Koks bus rezultatas sunku pasakyti. Rezultatas žaidžiant Latvijoje buvo teigiamas, bet žaidimas nebuvo įspūdingas. Kai žaidėme su Ogre, jie neturėjo kelių savo lyderių, dėl to nežinia, kokios sudėties bus varžovų komanda. Tačiau, manau, tai tikrai nebus lengvas pasivaikščiojimas kaip Latvijoje.

Dažniausiai sirgaliai galvoja, kad jei vienas rungtynes laimėjome dešimčia ar daugiau įvarčių, kitos rungtynės irgi baigsis taip pat. Jei taip būtų, žinoma, būtų smagu, bet dažniausiai taip nebūna, nes varžovai nori atsirevanšuoti. Žaidžiant su ASK komanda taip pat buvo permainingas žaidimas – vienu metu pirmavome net 15 įvarčių, vėliau liko tik 7. Nesinori šiais metais kartoti tokių duobių“, – kalbėjo „Dragūno“ vyr. treneris Gintaras Cibulskis.

Savaitgalio rungtynėms komanda, pasak trenerio, nusiteikusi kovingai.

„Visi esame sveiki, pasiruošę žaisti, ištroškę rungtynių, pasiilgę sirgalių dūdų ir fanfarų. Mūsų tikslas yra tik keturi taškai. Žaisime namuose ir norime maksimalaus rezultato. Turime šansą turnyrinėje lentelėje pakilti aukščiau ir norime juo pasinaudoti. Apie kitokią baigtį net negalvojame“, – tvirtino G. Cibulskis.