Lietuvos rankinio lygos sezoną „Dragūnas“ pradėjo pergale

Prasidėjo Lietuvos rankinio lygos (LRL) sezonas. Šeštadienį vykusiose rungtynėse Klaipėdos „Dragūnas“ šventė pergalę.

Praėjusio sezono prizininkai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai išvykoje minimaliu skirtumu 24:23 (16:11) palaužė LRL naujoką Vilniaus „Amber“ klubą.

Po pirmo kėlinio svečiai pirmavo 5 įvarčiais, tačiau rungtynių pabaigoje šeimininkai pasivijo varžovus.

Nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje susitikimo pabaigoje.

Rezultatyviausiai „Dragūno“ gretose žaidė Laurynas Simonavičius, pelnęs 8 įvarčius, 7 įvarčius nugalėtojams surinko Mykolas Lapiniauskas.

Vilniečių gretose rezultatyviausi buvo legionieriai. Ukrainietis Serhijus Sedchenko ir baltarusis Antonas Tsitko pelnė po 7 įvarčius.

„Pirmas kėlinys klostėsi tikrai sėkmingai. Kol laikiau už pavadžių, jaunimas viską gerai darė ir susikrovėm apčiuopiamą persvarą.

Bet po pertraukos jaunimas atitrūko nuo grandinės ir pradėjo siautėt aikštelėje.

Mūsų labai jauna komanda ir dar trūksta patirties, todėl negali jų kaltinti.

Momentais neapsigynėme, varžovai pamatė mūsų silpnas vietas, jas išnaudojo ir pasivijo. Vos vos išnešėme sveiką kailį“, – teigė Gintaras Cibulskis, kurio treniruojamos „Dragūno“ komandos amžiaus vidurkis – vos 20 metų.