Baltijos rankinio lygos startas – be taškų

Savaitgalį Baltijos rankinio lygos kovas pradėjusiems Klaipėdos „Dragūno“ rankininkams nepavyko iškovoti taškų.

Šeštadienį vos vienu įvarčiu – 25:26 (12:13) – nusileista estų HC „Tallas/Mistra“ ekipai, o sekmadienį nepavyko pasipriešinti estams „Viljandi“ – 21:30 (7:13).

Pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi įsibėgėti – pirmąjį įvartį „Dragūnui“ pavyko pelnyti tik 13-ąją minutę, o „Viljandi“ rankininkai pirmavo penkiais-šešiais įvarčiais. Toks skirtumas tarp komandų išliko iki kėlinio pabaigos.

Antrame kėlinyje Klaipėdos komandai nesisekė pasivyti varžovų – klimpo atakos, nepavyko gerai apsiginti, koją kišo besikartojančios klaidos.

Paskutines keliolika minučių, kai komandas skyrė dviženklis įvarčių skaičius, daugiau laiko aikštelėje gavo jaunieji žaidėjai, kurie galėjo išbandyti save su praėjusio sezono čempionais.

„Dragūnui“ 5 įvarčius įmetė Orestas Biknius, 4 (2 iš 7 m) – Tomas Drakšas, po 3 – Gytis Šmantauskas ir Ramojus Mažrimas, 2 pridėjo Vladislav Korzhuk, po 1 – Laurynas Simonavičius, Mykolas Lapiniauskas ir Paulius Čėsna.

„Viljandi“ gretose 9 įvarčius (5 iš 7 m) pelnė Hendrik Koks, po 4 – Kristjan Koovit ir Ott Varik, po 3 – Aleksander Pertelson, Andrii Basarab ir Kristo Voika, po 1 įmetė Simon Drogin, Mikk Varik, Rasmus Ots, ir Johaannes Pertelson.

„Minus penki įvarčiai pirmojo kėlinio pradžioje nieko baisaus, niekas dar nebuvo prarasta. Reikėjo įmesti laisvus įvarčius, deja, to nepavyko padaryti. Turime kažkokią ligą, kuri trukdo įmesti laisviems, klystame lygioje vietoje.

Labai gaila, kad šiandien neturėjome nė vieno lyderio. Kai komandai sunku, nėra į ką atsiremti.

Lyderis visada turi būti lyderis – negali būti, kad vienose rungtynėse žaidėjas yra lyderis, kitose jau nebe. Lyderiai kiekvienose rungtynėse turi rodyti stabiliai gerą žaidimą. Šiandien neturėjome nė vieno lyderio.

Kad ir kaip bandžiau užvesti komandą, motyvuoti ir gražiais žodžiais, ir net keiksmais, niekas nesuveikė.

Gaila, kad namuose nepavyko iškovoti nė vieno taško, kad negalėjome padovanoti žiūrovams pergalių“, – apgailestavo „Dragūno“ vyr. treneris Gintaras Cibulskis.

Kitą savaitgalį „Dragūno“ laukia rungtynės išvykoje – šeštadienį Vilniuje vyks Lietuvos rankinio lygos dvikova su HC „Amber“.

O sekmadienį LRF pirmoje lygoje rungtyniaujantys „Dragūno“ dubleriai „Dragūnas-Viesulas“ savoje aikštelėje turėtų priimti Šalčininkų r. „Sokol“ ekipą.