„Dragūnas“ – Baltijos rankinio lygos finalo ketverte

Savaitgalį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai atsakomosiose Baltijos rankinio lygos ketvirtfinalio rungtynėse nugalėjo Kauno „Granitą-Karį“ ir užsitikrino vietą finalo ketverte.

Klaipėdiečiai pirmąsias rungtynes su Kauno ekipa namuose laimėjo rezultatu 31:24 (15:10), o savaitgalį išvykoje varžovus nugalėjo rezultatu 27:25 (10:14).

„Dragūnui“ 6 įvarčius pelnė Ignas Savičius, po 5 – Laurynas Simonavičius ir Tomas Drakšas, 4 – Danylo Hlushak, 3 – Benas Butkus, 2 – Daniil Plakhotin, po 1 – Mykolas Lapiniauskas ir Rokas Palskys.

„Granito-Kario“ gretose 7 įvarčius įmetė Paulius Šarkauskas, 5 – Manvydas Lazauskas, po 4 – Matas Jurkevičius ir Deividas Jovaišas, po 2 – Marius Kairys ir Gustas Rinkevičius, 1 – Paulius Zėringis.

„Rungtynių pradžia mūsų komandai buvo labai nervinga ir pirmame kėlinyje daug neįmetėme iš patogių situacijų. Žinojom, kad nebus pagrindinio varžovų vartininko Luko Gurskio. Akcentavome žaidėjams, kad dėl to neatsipalaiduotų, nes būna, kad atėjus naujam vartininkui, jį lydi naujoko sėkmė.

Laukėm sunkios kovos, nes „Granitas“ niekada nepasiduoda ir žinojom, kad varžovai puls iš paskutinių jėgų. Džiaugiamės, kad antras kėlinys daug geriau susiklostė ir iškovojome pergalę. Turėjome tikslą patekti į Baltijos lygos finalinį ketvertą ir vieną iš sezono tikslų jau pavyko įgyvendinti“, – sakė „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis.

Klaipėdiečių strategas taip pat dėkojo varžovams už gerą kovą.

„Kaune niekada nebūna blogų kovų. Tikrai ačiū varžovams už puikią kovą. Tai komanda, kuri niekada nepasiduoda, visada smagu čia žaisti“, – sakė G. Cibulskis.

Čempionų titulą ginantis Klaipėdos klubas pusfinalyje susitiks su reguliariojo sezono nugalėtoja ir iškart į pusfinalį patekusia estų „Viljandi“ komanda.

Kitame pusfinalyje Vilniaus „Šviesos“ rankininkai rungtyniaus su antrą vietą reguliariajame sezone užėmusiu ir kitą tiesioginį bilietą į pusfinalį iškovojusiu estų „Serviti“ klubu.

Finalo ketvertas vyks balandžio 23-24 d. Viljandžio mieste Estijoje.

„Didysis tikslas pasiektas – patekti į finalo ketvertą. Dabar tikimės ir norime daugiau. Keturios stipriausios Baltijos lygos komandos susitiks ir išsiaiškins, kas yra kas. Žiūrėsime, kaip bus, bet uždavinys yra grįžti su medaliais. Būsiu patenkintas bet kokiais, bet, žinoma, labiausiai džiugintų aukščiausios prabos medaliai“, – kalbėjo „Dragūno“ pirmininkas Artūras Juškėnas.

Pasak jo, „Viljandi“ komanda yra parankesnis varžovas nei „Serviti“. Tačiau rungtynės vyks Viljandyje ir varžovai turės namų aikštelės pranašumą.

„Bet tai mūsų negąsdina. Ruošiamės intensyviai, nes laiko labai mažai, o potencialo gerinti žaidimą tikrai yra“, – pabrėžė A. Juškėnas.