LRL: skaudus „Dragūno“ dublerių pralaimėjimas Šalčininkuose

Lietuvos rankinio lygoje besivaržantys „Dragūno“ dubleriai „Dragūnas-Viesulas“ šeštadienį patyrė skaudų pralaimėjimą Šalčininkuose. Rezultatu 30:31 (12:17) nusileista aikštelės šeimininkams „Sokol“.

Nors klaipėdiečiai po nesėkmingo pirmojo kėlinio sugebėjo atsitiesti ir pasivyti varžovus iki rungtynių pabaigos likus vos kelioms minutėms, Šalčininkų rajono komanda sugebėjo išsaugoti trapią persvarą iki finalinės sirenos.

„Sokol“ komandoje 11 įvarčių pasižymėjo Andrej Gaiduk, 10 įmetė Jan Girdijevskij, 2 – Pavel Vitožens, po 1 – Dariuš Gurecki, Jaroslav Makuc, Edvinas Petiukonis ir Rolandas Bliznevič.

„Dragūnui-Viesului“ 7 įvarčius įmetė Nojus Vaičikauskas, po 6 – Laurynas Dačkauskas ir Ramojus Mažrimas, 5 – Matas Kairys, po 2 pelnė Orestas Biknius ir Justas Čėsna, po 1 – Justinas Zaboras ir Paulius Čėsna.