Namuose apmaudžiai nusileista „Šviesos“ ekipai

Baltijos rankinio lygos (BHL) čempiono titulą ginantis Klaipėdos „Dragūnas“ trečiadienį priėmė Lietuvos lygos nugalėtojus Vilniaus VHC „Šviesa“ rankininkus. Čempionų dvikovoje stipresni buvo uostamiestyje viešėję vilniečiai – rungtynės baigėsi rezultatu 27:25 (16:10) svečių naudai.

Šeimininkams pirmauti pavyko tik pačioje susitikimo pradžioje, kai jie pelnė pirmą rungtynių įvartį. Vėliau iniciatyvą perėmė svečiai ir jau per pirmą kėlinį „Šviesa“ susikrovė 6 įvarčių skirtumą.  Antrame kėlinyje „Dragūnui“ pavyko priartėti tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai nugalėtojas jau buvo aiškus.

„Dragūnui“ 10 įvarčių pelnė Danylo Hlushak, po 4 pridėjo Seyed Navid Naghavialhosseini ir Benas Butkus, 3 – Daniil Plakhotin, po 2 – Laurynas Simonavičius ir Tomas Drakšas.

„Šviesos“ ekipoje 9 įvarčius įmetė Tomas Bernatavičius, 6 – Šarūnas Ugianskis, 4 – Valdas Drabavičius, po 3 įmetė Tadas Rasakevičius ir Karolis Bliuvas, 2 – Eimantas Sinkevičius.