„Dragūnas-Viesulas“ Molėtuose paleido pergalę: pirmosios sezono lygiosios

Trečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko vienerios rungtynės – iš lapkričio 13-osios atkelta kova tarp HC „Molėtai“ ir Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“. Antrojo kėlinio pusėje sirgalių laukė intriga.

Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdiečiai, tačiau pirmojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai dukart išlygino rezultatą (4:4, 12:12). Vis dėlto uostamiesčio rankininkams pavyko užbaigti kėlinį pirmaujant 3 įvarčiais.

Žaidimo tempą pradėję diktuoti Klaipėdos rankininkai savo atotrūkį greitai padidino iki 7 įvarčių – 27:20. Molėtų rankininkai bandė sumažinti rezultatą ir paskutiniosiomis minutėmis pasiekė lūžį – likus pusantros minutei iki kėlinio pabaigos rezultatas vėl buvo lygus – 34:34. Abi komandos dar pelnė po įvartį ir užbaigė rungtynes lygiosiomis – 35:35.

HC „Molėtai“ gretose daugiausiai įvarčių pelnė Airidas Petronis – 9 (4 iš 7 m), Mindaugas Agurkis – 8, Juris Aganauskas – 7, Eivydas Semėnas – 4, Aurimas Masevičius – 3, Matas Maželis, Augustinas Diktoras, Julius Narkevičius ir Donatas Broga – po 1.

Klaipėdos „Dragūne-Viesule“ išsiskyrė Tomas Drakšas – 10 (1 iš 7 m) įvarčių, Edvinas Aidukonis, Orestas Biknius ir Ramojus Mažrimas įmetė po 6 įvarčius, Ignas Savičius – 4, Justas Čimbaras, Justas Čėsna ir Edvinas Bručkus – po 1.

Šiuo metu „Dragūnas-Viesulas“ po sužaistų 5 rungtynių turnyrinėje lentelėje užima 4 vietą.