Pergalės namuose neužteko – išvykoje nusileista slovakams

Klaipėdos „Dragūnas“ baigė pasirodymą EHF taurės varžybose. Klaipėdiečiai išvykoje 22:26 (13:15) nusileido „Považska Bystrica“ rankininkams. Pirmąsias rungtynes namuose „Dragūnas“ buvo laimėjęs 26:25, tad atsivežto vieno įvarčio į Slovakiją Gintaro Cibulskio auklėtiniams nepakako.

Klaipėdiečiai pirmavo nemažą dalį pirmo kėlinio laiko, tačiau sėkmingiau paskutines minutes pirmojoje pusėje užbaigė šeimininkai ir susikūrė dviejų įvarčių persvarą – 15:13.

Po pertraukos įvyko lemiamas lūžis ir slovakų klubas susikūrė 6 įvarčių persvarą (23:17), o likus žaisti 5 minutėms ekipas skyrė 4 įvarčiai – 25:21. Klaipėdos klubui išsigelbėti nepavyko ir jų kelionė Europos taurėje buvo baigta – 22:26.

„Dragūnui“ Mykolas Lapiniauskas pelnė 9 įvarčius, Ignas Savičius, Tomas Drakšas, Daniil Plakhotin, Benas Butkus ir Laurynas Simonavičius – po 2, Arvydas Bučius, Seyed Navid Naghavialhosseini ir Rokas Palskys – po 1.

Nugalėtojams Erik Žilincik surinko 6 įvarčius, Marian Gardian ir Tomaš Vallo – po 5, Martin Briatka ir Andrej Sloboda – po 3, Marian Plsek, Ivan Bystricky, Josef Hozman ir Peter Jurak – po 1.

„Truputį teko koreguoti rungtynių planą, nes dešimtą minutę Benas Butkus gavo raudoną kortelę. Tokio dalyko nuspėti negali. Tai pakišo koją komandai, nes vyresni žaidėjai neturėtų daryti tokių klaidų. Dėl to mūsų kapitonui Arvydui Bučiui teko linijoje žaisti be keitimo 50 minučių. Su tuo susitvarkėme, bet trūko Beno. Neišvengėme jaunatviškų klaidų, o varžovai tuo pasinaudoję laimėjo“, – komentavo G. Cibulskis.

Pasak jo, pralaimėjimas nėra pasaulio pabaiga, yra ir gerų niuansų. 

„Galima sakyti, kad buvome žaidimo favoritai pagal tai, kaip žaidėme nemažą dalį rungtynių, pirmosios 20 minučių apskritai buvo puikios. Galbūt tokio lygio rungtynių stoka padarė savo ir varžovai nugalėjo. Tačiau komanda turi charakterį, jį rodo ir tai labai džiugina. Pergalės tokio lygio rungtynėse su laiku ateis“, – sakė „Dragūno“ strategas.