„Viesulo SC-Dragūno“ merginų pergalė savų sirgalių akivaizdoje

Šeštadienį Klaipėdoje vyko atkakli Lietuvo moterų rankinio lygos kova tarp uostamiesčio „Viesulo SC-Dragūno“ ir Šiaulių SC „Dubysos“-ŠSG rankininkių. 

Susitikimas prasidėjo lygia ir atkaklia kova. Sužaidus pusę pirmojo kėlinio laiko rezultatas buvo lygus – 9:9. Nors šeimininkėms buvo pavykę susikurti trijų įvarčių persvarą (12:9), tačiau po pirmojo kėlinio jų pranašumas siekė 1 įvartį – 16:15.

Po pertraukos šiaulietės buvo išlyginusios rezultatą (16:16), tačiau tai buvo paskutinis kartas šiame susitikime, kai švieslentėje buvo lygybė.

Klaipėdietės perėmė iniciatyvą ir įpusėjus antrajam kėliniui jau pirmavo apčiuopiamu pranašumu – 24:20. Per likusį laiką „Viesulo SC-Dragūno“ merginoms persvarą pavyko dar šiek tiek padidinti ir jos šventė pergalę rezultatu 33:26.

 

Klaipėdos komandą į pergalę vedė 14 įvarčių pelniusi Samanta Klovaitė, 6 įmetė Eliza Klapčiukaitė, 4 – Austėja Rimkutė, 3 – Fausta Abrutytė, po 2 – Aušra Stroputė ir Vilgita Idzelytė, po 1 – Donata Mikaitytė ir Deimantė Šileikaitė.

Stabiliai vartuose atrodė ir Jovita Mikalauskienė, kuri atlaikė 44,68 proc. metimų.

Šiauliečių gretose išsiskyrė 7 įvarčius įmetusi Rugilė Bendikaitė, 6 įmetė Lina Abramauskaitė, 5 – Laura Tumaitė, 3 pelnė Vaida Repečkienė, po 2 – Deimantė Laurinavičiūtė ir Luka Jonaitytė, 1 – Gabrielė Podrigalaitė.