Lietuvos rankinio lygoje – raudonomis kortelėmis pažymėta „Dragūno-Viesulo“ pergalė

Šeštadienį Klaipėdoje vykusiose „Dragūno-Viesulo“ ir „Šiaulių“ rungtynėse aikštelės šeimininkai savo dominavimą įrodė jau pirmame kėlinyje – į pertrauką išėjo pirmaudamas devyniais. Antrame kėlinyje klaipėdiečiai nemažino tempo ir įsirašė pergalę rezultatu 46:33 (27:18).

Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ komandoje rezultatyviausias buvo 9 įvarčius įmetęs Ramojus Mažrimas, po 8 įmetė Edvinas Aidukonis (2 iš 7 m) ir Justas Čimbaras, 6 – Justas Čėsna, po 5 – Ignas Savičius (1 iš 7 m) ir Orestas Biknius, 2 – Dovydas Stancelis, po 1 – Justinas Zaboras, Nojus Vaičikauskas ir Laurynas Dačkauskas.

„Šiaulių“ gretose pasižymėjo Justas Mielenis – 8, Gedvinas Jocas – 6 (1 iš 7 m), po 5 įmetė Aivaras Budrys ir Rokas Lesčinskas (2 iš 7 m), 2 – Timonas Bložė, Tomas Baliutavičius, Samuelis Sinušas ir Rokas Zdanavičius, 1 – Marius Buožys.

„Artėjant rungtynėms nebuvo jaudulio, tik nusiteikimas, kad norime visiems įrodyti, jog nesame iš molio drėbti. Šį sezoną žaidžiame aukščiausioje lygoje, iki tol žaidėme žemesnėje pirmoje lygoje, todėl stengiamės, tobulėjame, daug treniruojamės. Padeda tai, kad nemažai mūsų lanko sportinę klasę, galime treniruotes suderinti su pamokomis“, – komentavo „Dragūno-Viesulo“ žaidėjas Ramojus Mažrimas.

Rungtynėse uostamiestyje teko paplušėti ir teisėjams – žaidėjams buvo parodytos net trys raudonos ir viena mėlyna kortelės. Klaipėdos ekipoje raudona kortelė parodyta Edvinui Bručkui, Šiaulių ekipoje – Džiugui Saliamoriui, Rokui Lesčinskui ir Tomui Baliutavičiui. Pastarajam parodyta ir mėlyna kortelė.

Taip pat rungtynių metu net 13 kartų žaidėjai išsiųsti ant suolelio dviem minutėms. Teko tramdyti ir trenerių emocijas – šiauliečių treneriui Arūnui Balčiūnui parodyta geltona kortelę, o „Dragūno“ strategui Gintarui Cibulskiui skirtos 2 min.

„Buvo chaotiškos, labai negražios, nešvarios rungtynės. Buvo daug techninio broko, jau pirmame kėlinyje išsidalinome raudonas ir mėlynas korteles. Tai nepuošia mūsų rankinio. Reikės dar peržiūrėti vaizdo įrašą, išsiaiškinti, kur buvo problemos. Bet džiaugiuosi dėl pergalės, vyrai kovojo, priekaištų dėl to neturiu“, – sakė komandą treniruojantis Gintaras Cibulskis.