Panevėžyje „Dragūnas-Viesulas“ neatsilaikė

Panevėžio rankinio salėje „SC-RSSG-Grifas“ užtikrintai įveikė Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ rankininkus.

Nors pirmą kėlinį komandos pradėjo apylygiu žaidimu, o jam įpusėjus klaipėdiečiai išsiveržė į (5:7) priekį, tačiau „Grifas“ greitai susistygavo ir užbaigė kėlinį pirmaudamas 15:11.

Antrajame kėlinyje pavyti aikštelės šeimininkus bandę „Dragūno-Viesulo“ rankininkai tai beveik pasiekė ir vienu metu komandas skyrė vos du įvarčiai (22:20), tačiau „Grifas“ pergalės paleisti neketino ir užbaigė rungtynes pirmaudamas 29:24.

Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ komandoje daugiausiai įvarčių pelnė Titas Janušonis – 7, Mindaugas Barzdenis – 6 ir Petras Očikas – 4.

Tuo tarpu Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ gretose išsiskyrė Orestas Biknius – 8 ir Ignas Savičius – 4.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks šį šeštadienį. Panevėžyje „Grifas“ priims Šalčininkų r. „Sokol“, Klaipėdoje „Dragūnas-Viesulas“ susigrums su „Šiauliais“, Vilniuje HC „Amber“ susitiks su „Utena“, o „Molėtai“ patikrins „Kauno Ąžuolo“ pasiruošimą.