Artėjant Europos rankinio taurės dvikovai – „Dragūno“ žinutė sirgaliams

Aukšto lygio rankinis grįžta į Klaipėdą. Jau šį savaitgalį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai savoje aikštelėje stos į pirmąją Europos taurės turnyro kovą su „MSK Povazska Bystrica“ ekipa iš Slovakijos. „Dragūnas“ kviečia sirgalius užpildyti tribūnas ir triukšmingai palaikyti Klaipėdos komandą.

Komandos vyr. treneris Gintaras Cibulskis teigė, kad jau pradėtas pasiruošimas europinio rankinio susitikimams. Vyksta naujausių varžovų rungtynių įrašų ir žaidėjų analizė, treniruotės

G. Cibulskio teigimu, būsimi varžovai negąsdina.

„Tai mūsų lygio komanda, kuri įspūdingu žaidimu neišsiskiria, žaidžia paprastą, tvarkingą rankinį. Laukia lygiavertė kova, tai ne kokia nors „Barcelona“ ar PSG. Kuo pasižymi jų žaidimas? Jie žaidžia greitą žaidimą, kantriai atakuoja poziciniame žaidime, kantriai ginasi. Tai gana jauna komanda su keliais vyresniais žaidėjais, turi vieną legionierių iš Čekijos“, – būsimus varžovus įvertino G. Cibulskis.

Klaipėdai atstovaujantys „Dragūno“ rankininkai supranta, kad Europos taurės rungtynėse privalo būti maksimali koncentracija ir brandus žaidimas, vengiant klaidų.

Pirmasis susitikimas su „MSK Povazska Bystrica“ vyks šeštadienį, spalio 16 d., 14 val. „Dragūno“ namų aikštelėje Taikos pr. 61A.

„Norime pasiųsti žinutę savo sirgaliams, kurių labai pasiilgome – ateikite į rungtynes. Puikiai suprantame pandemijos grėsmes ir jų tikrai nenuvertiname, bet tuščioje arenoje žaidžiame jau per ilgai. Ginsime Klaipėdos garbę ir lauksime aktyvaus palaikymo. Galiu pasakyti, kad bus tikrai įdomi, aštri kova su daug emocijų“, – ragina G. Cibulskis.

Atsakomosios rungtynės vyks spalio 23 d. Slovakijoje.