Baltijos lygos savaitgalį – banguojantis „Dragūno“ žaidimas

Savaitgalį vykusiose Baltijos rankinio lygos kovose Klaipėdos „Dragūno“ rankininkams pavyko iškovoti du taškus – laimėta prie HC „Vilnius“ komandą, tačiau nusileista Vilniaus VHC „Šviesa“ ekipai.

Šeštadienį „Dragūnas“ rezultatu 30:29 (17:16) nugalėjo HC „Vilnių“. „Dragūno“ strategas Gintaras Cibulskis komentavo, kad buvo ruoštasi žaisti prieš visos sudėties varžovų komandą, bet atvykus paaiškėjo, jog vilniečių gretos praretėjusios.

„Tai truputį sujaukė planus, bet atrodė, kad viskas turėtų būti gerai. Bangavo žaidimas – tai pirmavome, tai vėl lygu. Tokia banguojanti kova pareikalavo daug nervų. Buvo aišku, kad viskas spręsis paskutinėmis sekundėmis. Šįkart pasisekė mums“, – teigė G. Cibulskis.

Šeštadienio rungtynėse „Dragūno“ ekipai 8 įvarčius pelnė Tomas Drakšas, 7 – Mykolas Lapiniauskas, po 3 įmetė Laurynas Simonavičius, Seyed Navid Naghavialhosseini, Rokas Palskys ir Daniil Plakhotin, 2 – Benas Butkus, 1 – Ignas Savičius.

HC „Vilniaus“ ekipai 12 įvarčių pelnė Vaidas Drevinskas, 8 – Mindaugas Urbonas, po 3 – Lukas Markaitis ir Airidas Petronis, po 1 – Ignas Valiušis, Arminas Milaknis ir Domantas Raudonius.

Sekmadienį nugalėti nepavyko

Sekmadienį fortūna šypsojosi VHC „Šviesa“ ekipai, kuri rungtynes laimėjo rezultatu 35:29 (18:18).

Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus ir didžiąją dalį antrojo kėlinio kova buvo apylygė, per paskutines 10 rungtynių minučių į priekį pabėgo sostinės komanda.

„Antrose rungtynėse laimėjo tie, kas buvo šviežesni. Kovojome 50 minučių kaip lygūs su lygiais, bet per paskutines 10 minučių pasijuto nuovargis. Jaunimas dar nėra pajėgus lygiaverčiai pakeisti pagrindinius žaidėjus“, – sakė komandos vyr. treneris.

Vis dėlto G. Cibulskis pabrėžė, kad rezultatas neatspindi rungtynių eigos.

„Buvo nervinga, įdomi kova, baisiai daug klaidų darė abi komandos. Galima sakyti, buvo kova už būvį, net plyšo aprangos. Nestandartinė kova“, – reziumavo G. Cibulskis.

„Dragūno“ gretose 7 kartus pasižymėjo Tomas Drakšas, 6 – Benas Butkus, 5 – Seyed Navid Naghavialhosseini, 3 – Danylo Hlushak, po 2 – Laurynas Simonavičius, Mykolas Lapiniauskas ir Ignas Savičius, po 1 – Rokas Palskys ir Daniil Plakhotin.

„Šviesai“ 8 įvarčius pelnė Šarūnas Ugianskis, 7 – Tadas Rasakevičius, 6 – Skirmantas Plėta, 4 – Valdas Drabavičius, po 3 įmetė Tomas Bernatavičius ir Domantas Pukas, 2 – Karolis Antonovičius, po 1 – Eimantas Sinkevičius ir Artūras Švilpa.

Artimiausios „Dragūno“ laukiančios rungtynės – šeštadienį, spalio 16  d. Uostamiesčio ekipa savoje aikštelėje Taikos pr. 61A Europos rankinio taurės turnyre susigrums su „MSK Povazska Bystrica“ iš Slovakijos. Rungtynių pradžia – 14 val.