Startavo Lietuvos rankinio lyga: varžosi ir antroji „Dragūno“ komanda

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko 4 kovos. „Utena“ namuose susigrūmė su Šalčininkų „Sokol“, į rankinio lygą grįžusi „Kauno Ąžuolo“ komanda galingai debiutavo įveikusi Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ rankininkus, uostamiestyje „Dragūnas-Viesulas“ turėjo pripažinti Vilniaus HC „Amber“ pranašumą, o „Molėtai“ susigrūmė su „Šiaulių“ ekipa.

Uostamiestyje vyko tikras trileris. Nors nei „Dragūnas-Viesulas“, nei HC „Amber“ didžiąją rungtynių dalį neįstengė persverti rezultato savo pusėn, tačiau rungtynių laikui pasibaigus pergalę šventė Vilniaus HC „Amber“ žaidėjai 32:28 (14:13).

Pirmasis kėlinys buvo tikra lygiaverčių priešininkų kova, nė vienai komandai nepavyko atsiplėšti daugiau nei 1 įvarčiu, tačiau nežymiai pirmavo HC „Amber“. Pirmasis kėlinys baigėsi HC „Amber pirmaujant 14:13.

Antrąjį kėlinį dragūniečiai pradėjo išlygindami ir persverdami rezultatą, tačiau jų sėkmė ilgai nesitęsė ir Vilniaus rankininkai išlaikė ir dar padidino savo persvarą (23:19). Su nežymiais pasvyravimais tokią persvarą „Amber“ išlaikė iki rungtynių pabaigos – 32:28.

Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“: Tomas Drakšas – 7 (2 iš 7 m), Ramojus Mažrimas – 6, Justas Čimbaras ir Kirill Shamov – po 5, Ignas Savičius ir Paulius Čėsna – po 2, Justas Čėsna – 1.

Vilniaus HC „Amber“: Romas Aukštikalnis – 10, Matas Aukštikalnis – 9 (3 iš 7 m), Tadas Tumosas – 4, Hleb Artsiukhou – 3, Ernestas Stvolas – 2, Pijus Gatelis, Giedrius Sveklas, Jovydas Jurašius ir Laurynas Pacevičius – po 1.