Kovoje dėl bronzos – pirmoji pergalė

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai pergale pradėjo Lietuvos rankinio lygos mažojo finalo seriją. Pirmosiose rungtynėse savoje aikštelėje uostamiesčio ekipa rezultatu 34:26 (18:11) nugalėjo Kauno „Granitą-Karį“.

Rungtynių pradžioje žaidę apylygį žaidimą „Dragūno“ žaidėjai pradėjo tolti (2:1, 5:3, 10:5) ir tokį skirtumą išlaikė didžiąją kėlinio dalį (11:6, 14:9). Kėlinio pabaigoje užtikrinčiau sužaidęs „Dragūnas“ į pertrauką išėjo pirmaudamas septyniais įvarčiais.

Antrąjį kėlinį „Dragūnas“ pradėjo didindamas pranašumą (21:13, 27:17). Tačiau netrukus „Granitas-Karys“ perėmė iniciatyvą ir pradėjo tirpdyti klaipėdiečių persvarą (28:21, 30:25).  Laiku atsitokėję „Dragūno“ žaidėjai kėlinį užbaigė sėkminga atkarpa ir laimėjo rezultatu 35:23.

„Dragūno“ gretose rezultatyviausias buvo 9 įvarčius (4 iš 7 m) pelnęs Deividas Virbauskas, po 6 įmetė Laurynas Simonavičius ir Benas Butkus, 4 – Gabrielius Virbauskas, 3 – Mykolas Lapiniauskas, po 2 pridėjo Lukas Juškėnas ir Rokas Palskys, po 1 – Gintaras Cibulskis ir Danylo Hlushak.

Kauno ekipai 7 įvarčius (1 iš 7 m) įmetė Tadas Bučinskas, 5 – Karolis Grigas, po 3 pelnė Mantas Sturonas, Andrius Montvilas, Vladas Tomkevičius (1 iš 7 m) ir Arminas Stankūnas, po 1 pridėjo Aurimas Balčiūnas ir Matas Jurkevičius.

„Analizavome priešininkų puolimą, kad galėtume jam paruošti tinkamą gynybą. Manau, labai gerai vartuose stovėjo abu vartininkai. O ar pavyko įgyvendinti tikslus, nesu įsitikinęs. Darėme daug klaidų, kelis kartus praradome kamuolį, kelis kartus nesugebėjome užpulti greitomis. Bet turėsime dar porą treniruočių, analizuosime savo klaidas, o visa kita parodys laikas“, – komentavo Klaipėdos komandos žaidėjas Mykolas Lapiniauskas.

„Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas teigė, kad pritrūko drausmės žaidime.

„Antrame kėlinyje vėl prasidėjo klaidos ir nedrausmingas žaidimas, kurio jau negalime sau leisti, ypač to negali sau leisti daugiau patirties turintys žaidėjai. Neišlaikius drausmės praradome turėtą persvarą. Manau, kad rungtynes turėjome užbaigti anksčiau, užsitikrindami persvarą, tačiau gerai, kad visiškai nepaleidome žaidimo kontrolės“, – kalbėjo A. Juškėnas.

Atsakomosios rungtynės vyks trečiadienį, gegužės 19 d., Kaune. Mažojo finalo serijoje dėl bronzos žaidžiama iki dviejų pergalių.