„Mėmelis“ palaužė Varėnos „Ūlą“

Lietuvos rankinio federacijos pirmos lygos čempionate pergalę įsirašė Klaipėdos rankinio klubas „CSC Telecom-Mėmelis“, sekmadienį rungtynėse savo aikštelėje nugalėjęs Varėnos „Ūlą“. Rungtynės baigėsi rezultatu 27:22 (15:10).

Komandos rungtynes pradėjo apylygiai, tačiau netrukus įvarčių pažėrė klaipėdietis Aivaras Ramanauskas ir padėjo „Mėmeliui“ išsiveržti į priekį – 4:2, 7:3, 12:6. Sėkmingai surengus dar kelias atakas tiek Klaipėdos, tiek Varėnos komandoms, į pertrauką aikštelės šeimininkai išėjo pirmaudami penkiais įvarčiais – 15:10.

Antrame kėlinyje „Mėmelis“ ėmė klysti, o varžovai lipo ant kulnų – 17:13, 19:17, 23:20. Vis dėlto Klaipėdos ekipa sugebėjo išlaikyti drausmę žaidime ir išsaugoti persvarą. Rungtynės baigėsi taip pat penkių įvarčių skirtumu – 27:22.

„CSC Telecom-Mėmelis“: Aivaras Ramanauskas – 7 (1 iš 7 m), Gediminas Vaitkus – 6, Rokas Radavičius, Gvidas Gulbinskas ir Gediminas Dumčius – po 3, Linas Budginas – 2, Eimantas Simonaitis, Giedrius Budginas ir Kęstutis Kremeris – po 1.

„Ūla“: Gytis Ižganaitis – 8, Virginijus Pozniakas – 6 (1 iš 7 m), Lukas Kraulaidys – 4, Eitvydas Balkus – 2, Marius Miškinis ir Mantas Sereičikas – po 1.