Jaunimo pergalė dviženkle persvara

Klaipėdos „Viesul-Dragūno“ jaunimas Lietuvos rankinio pirmoje lygoje įsirašė pergalė prieš varžovus iš Pasvalio – šeštadienį rezultatu 37:26 (18:11) nugalėta „Kurana-SM“.

Nuo pirmų rungtynių minučių klaipėdiečiai pabėgo į priekį, o svečiams teko vytis – 6:2, 13:4, 17:10. Kėlinys baigėsi rezultatu 18:11.

Antroje rungtynių pusėje pasvaliečiai mėgino priešintis atkakliau, kėliniui įpusėjus net sumažino atsilikimą iki 4 įvarčių (29:25), tačiau tada įvarčių šou surengę „Viesulo-Dragūno“ rankininkai atitolo saugiu atstumu ir šventė pergalę dviženkle persvara – 37:26.

„Dragūnas-Viesulas“: Tomas Valentukevičius – 7 (3 iš 7 m), Rokas Palskys – 6, Orestas Biknius – 5, Tomas Drakšas – 4, Ignas Savičius, Edvinas Aidukonis, Ramojus Mažrimas ir Nojus Vaičikauskas – po 3, Kirill Shamov – 2, Laurynas Dačkauskas – 1.

„Kurana-SM“: Klaudijus Pauša – 7, Eligijus Baranauskas – 5, Rolandas Indrišiūnas ir Mindaugas Impolis – po 3, Eligijus Leveika ir Dominykas Tribuišis – po 2, Modestas Steponaitis, Skirmantas Povilionis, Dovydas Tribuišis ir Eimantas Špokavičius – po 1.