LRF taurė atiteko vilniečiams

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurė šiais metais iškeliavo į sostinę. Finalo rungtynėse Klaipėdos "Dragūno" rankininkai nusileido Vilniaus VHC "Šviesos" komandai rezultatu 29:31 (11:12).

Pirmasis kėlinys abiem komandoms buvo labai geras – puikiai dirbo vartininkai ir gynyba, tačiau pritrūko taiklumo – surengus geras atakas nepavyko jų užbaigti rezultatyviai. Nors šiek tiek taikliau metė vilniečiai, vis dėlto "Šviesai" atitrūkti nepavyko – pasibaigus pirmajam kėliniui "Dragūno" varžovai pirmavo minimalia persvara.

Antrajame kėlinyje kova tęsėsi toliau – abi komandos žygiavo koja kojon – 17:17, 26:26. Tačiau antroje kėlinio pusėje užstrigo gynyba ir "Šviesa" susikūrė trijų įvarčių persvarą – 27:30. Klaipėdos ekipa bandė tiestis, tačiau pritrūko laiko ir "Dragūnui" LRF taurė išslydo iš rankų.

"Blogai, kad pralošėme ir grįžtame be taurės. Per pirmą kėlinį net 15 kartų neįmetėme laisvi į vartus, tikrai nėra pasiteisinimo dėl rezultato. Galima pasidžiaugti tik tuo, kad pirmą kėlinį rankinis buvo tikrai gero lygio. Antrame kėlinyje netikėtai subyrėjo mūsų gynyba. Per pirmą kėlinį praleidome 12 įvarčių, per antrą – net 19", – komentavo "Dragūno" vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas.

Pasak jo, nors visai komandai reikia gerai pagalvoti apie savo pasirodymą taurės finale, tačiau galbūt tai kaip tik ir buvo reikalinga.

"Reikia visiems pasižiūrėti į veidrodį, taip pat ir man. Titulas pralaimėtas, bet žaidimas ir susikaupimas buvo tikrai neblogas. Tai džiugina ir galbūt tai buvo reikalinga. Jei nedemonstruodami gero žaidimo būtume laimėję taurę, vėliau susikaupti būtų buvę dar sunkiau. Apskritai laimėti visus titulus per sezoną yra labai sunku. Buvome tai padarę pernai, tad tikrai žinome, kaip tai nelengva. Tačiau padėties tikrai nepiešiame juodomis spalvomis. Mūsų artimiausias tikslas dabar yra patekti į Baltijos rankinio lygos finalo ketvertą", – sakė A. Juškėnas.

Artimiausios rungtynės "Dragūno" laukia jau antradienį, kovo 3 d., kai Lietuvos čempionate susitiks su Kauno "Granitu-Kariu". O kitą savaitgalį, kovo 8 d., Estijoje vyks pirmosios Baltijos rankinio lygos ketvirtfinalio rungtynės su Polvos "Serviti".

Statistika

"Dragūnas": Gytis Šmantauskas – 7, Gabrielius Virbauskas – 6, Laurynas Simonavičius, Deividas Virbauskas – po 5, Mykolas Lapiniauskas, Gintaras Cibulskis – po 2, Lukas Simėnas, Benas Butkus – po 1.

"Šviesa": Karolis Antanavičius – 10, Šarūnas Ugianskis – 6, Artūras Švilpa – 5, Laurynas Palevičius – 4, Tadas Rasakevičius – 3, Karolis Bliuvas – 2, Tomas Bernatavičius – 1.