Garliavoje – saldus „Dragūno“ revanšas

Klaipėdos "Dragūno" rankininkai trečiadienio vakarą atsilygino Lietuvos čempionato varžovui "Kauno Ąžuolui-KTU" už sezono pirmame rate patirtą vienintelį pralaimėjimą. Pirmoje dvikovoje Klaipėdoje rezultatu 33:36 pralaimėjęs "Dragūnas" antrąjį tarpusavio susitikimą Garliavoje laimėjo rezultatu 36:24 (17:13).

Rungtynės buvo nelengvos, kadangi norint pelnyti du svarbius taškus reikėjo itin daug susikaupimo gynyboje ir tikslumo atakose.

Šios dvi bėdos – prasta gynyba ir nerealizuojami metimai – pastaruoju metu kėlė daugiausia nerimo "Dragūno" vyriausiajam treneriui Artūrui Juškėnui.

Nuo pat rungtynių pradžios varžovai neleido perimti iniciatyvos. Aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį ir nuolat pirmavo 1-2 įvarčiais.

Kėlinio viduryje "Dragūnas" rezultatą išlygino, tačiau taip pat neatsiplėšė daugiau nei 1-2 įvarčiais. Tik kėlinio pabaigoje po kelių geros gynybos ir greito puolimo epizodų Klaipėdos komanda atitolo 4 įvarčiais – 17:13.

Antroje rungtynių pusėje per pirmas penkias minutes savo atotrūkį "Dragūnas" padidino iki 7 ir jį išlaikė didžiąją dalį kėlinio – 21:14, 24:17, 27:20, 30:23.

Kėlinio pabaigoje "Dragūnas" dar sužaidė sėkmingą atkarpą 7:1 ir įtvirtino savo pergalę dviženkliu skirtumu – 36:24.

Statistika

"Kauno Ąžuolas-KTU": Arminas Stankūnas – 7 (2 iš 7 m), Karolis Jankauskas 6 (3), Vilius Juozaitis – 5, Mantas Sturonas – 4, Lukas Sutkus, Aurimas Balčiūnas – po 1.

"Dragūnas": Gytis Šmantauskas – 9 (3), Deividas Virbauskas – 6 (1), Benas Butkus – 6, Gabrielius Virbauskas – 4, Mykolas Lapiniauskas, Lukas Vanagas, Gintaras Cibulskis – po 3, Laurynas Simonavičius – 2.