LRF taurės ketvirtfinalio dvikova – trečiadienį

Burtai lėmė, kad Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės ketvirtfinalyje tarpusavyje susitiks Klaipėdos ekipos: „Dragūnas“ ir „CSC Telecom-Mėmelis“. Pirmoji Klaipėdos komandų akistata salėje Taikos pr. 61A vyks jau šį trečiadienį, gruodžio 4 d., 19 val. Įėjimas į rungtynes – nemokamas.

Klaipėdos „Dragūnas“ sieks įtikinamos pergalės. Jos itin norisi po savaitgalį patirto apmaudaus pralaimėjimo, kai vos vienu įvarčiu nusileista Latvijos čempionams – Dobelės „Tenax“ komandai.

Iš dalies dėl šio pralaimėjimo, pasak vyriausiojo trenerio Artūro Juškėno, atsakomybė tenka žaidėjams dėl neparodyto charakterio. Tačiau įtakos tam galėjo turėti ir treniruočių trūkumas.

Praėjusią savaitę net kelias dienas uostamiesčio rankininkai negalėjo treniruotis, nes buvo užimta vienintelė rankiniui pritaikyta sporto salė. Rankinio treniruočių proceso negalėjo vykdyti ne tik „Dragūnas“, bet ir merginų komanda „Viesulo SC-Dragūnas“, I lygoje rungtyniaujantis „CSC Telecom-Mėmelis“, jaunuosius žaidėjus ugdantys treneriai.

„Klaipėdoje trūksta sporto bazių, todėl ne vien mums, rankininkams, kyla problemų, kai dėl kitų renginių būna užimta sporto bazė, nes toje pačioje salėje treniruojasi ir krepšininkai, salės futbolininkai“, – sakė A. Juškėnas.