„Viesulo SC-Dragūnas“ įveikė alytiškes

Sekmadienį Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ rankininkės namuose sužaidė Lietuvos moterų rankinio I lygos rungtynes. Rezultatu 43:37 (20:21) nugalėta Alytaus „SRC-Margiris“ komanda.

Iš pradžių rungtynėse geriau sekėsi alytiškėms, kurios iki kėlinio vidurio buvo susikrovusios 5 įvarčių persvarą – 9:14. Klaipėdietės tuomet sužaidė sėkmingą atkarpą 5:0 ir išlygino rezultatą. Iki pat kėlinio pabaigos Alytaus komanda stengėsi vėl išsiveržti į priekį, tačiau aikštelės šeimininkės visą likusį laiką lipo joms ant kulnų – 16:17, 20:19, 20:21.

Antrajame kėlinyje virė dar atkaklesnė kova. Klaipėdos rankininkės naudojosi varžovių klaidomis ir persvėrė rezultatą savo naudai, palengva didindamos atotrūkį – 25:23, 31:27, 35:30, 42:36. Paskutinę rungtynių minutę abi ekipos dar apsikeitė įvarčiais ir klaipėdietės šventė pergalę rezultatu 43:37.

Šiuo metu Klaipėdos komanda moterų I lygos čempionate yra surinkusi 5 taškus (dvi pergalės, vienerios lygiosios, vienas pralaimėjimas).

Statistika

„Viesulo SC-Dragūnas“: Austėja RImkutė – 10 (4 iš 7 m), Vanesa Grišmanauskaitė – 9, Mireta Rutytė – 6, Fausta Abrutytė – 5, Inesa Grišmanauskaitė, Ugnė Kavalenkaitė – po 4, Aušra Stroputė – 3, Elizabeta Klapčiukaitė, Samanta Klovaitė – po 1.

„SRC-Margiris“: Gabrielė Paukštytė – 12 (2 iš 7 m), Vakarė Damulevičiūtė – 11 (2 iš 7 m), Paulina Vaitkevičiūtė, Gabija Gaidytė – po 4, Karolina Sinkevičiūtė – 3, Rūta Gervytė – 2, Miglė Sabaitytė – 1.