„Viesulo SC-Dragūnas“ Šiauliuose sužaidė lygiosiomis

Klaipėdos moterų rankinio komanda „Viesulo SC-Dragūnas“ sekmadienį išplėšė lygiąsias.

Lietuvos moterų rankinio I lygos rungtynėse Šiauliuose su vietos „SC Dubysa“, klaipėdietės iškovojo tašką rungtynėms pasibaigus rezultatu 37:37 (19:18).

Visą rungtynių laiką vyko lygiavertė kova ir komandos neleido viena kitai atsiplėšti. Pirmame kėlinyje aikštelės šeimininkės šiaulietės mėgino susikurti persvarą – 4:2, 8:6. Tačiau ja ilgai džiaugtis negalėjo. Uostamiesčio komandos žaidėjos skubėjo išlyginti rezultatą ir siekė jį persverti savo naudai: 9:10, 14:12, 15:15. Šiaulietės savo pranašumą minimalia persvara įtvirtino paskutinę kėlinio minutę.

Antroje rungtynių pusėje „Viesulo SC-Dragūnas“ vėl neleido varžovėms atsiplėšti, tačiau ir pačioms nepavyko susikurti persvaros, tad komandos žengė lygiai – 21:21, 25:25, 29:29, 34:34. Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos realizavo dar po tris metimus ir galiausiai pasidalijo po tašką.

„Viesulo SC-Dragūnas“ pirmame čempionato rate sužaidė jau trejas rungtynes. Klaipėdiečių sąskaitoje – trys taškai: viena pergalė, vienas pralaimėjimas ir vienerios lygiosios.

Pirmajame rate klaipėdietėms liko sužaisti dar trejas rungtynes.

Artimiausia dvikova laukia kitą sekmadienį, lapkričio 17 d. Rungtynėse savoje aikštelėje Taikos pr. 61A „Viesulo SC-Dragūnas“ priims Alytaus „SRC-Margirio“ rankininkes. Rungtynių pradžia – 13 valandą.

Statistika

„SC Dubysa“: Lina Abramauskaitė – 12 (3 iš 7 m), Ramunė Poškutė – 8, Laura Tumaitė – 6, Gabrielė Sutkienė – 5, Augustė Vilimaitė – 3, Vaida Repečkienė – 2, Deimantė Laurinavičiūtė – 1.

„Viesulo SC-Dragūnas“: Austėja Rimkutė – 10 (5 iš 7 m), Ugnė Kavalenkaitė – 8, Vanesa Grišmanauskaitė – 7, Akvilė Tolvaišaitė – 4 (1 iš 7 m), Aušra Stroputė – 3, Mireta Rutytė, Fausta Abrutytė – po 2, Rūta Švanytė – 1.