Rungtynėse išvykoje – „CSC Telecom-Mėmelio“ pergalė

Lietuvos rankinio I lygoje rungtyniaujanti Klaipėdos komanda „CSC Telecom-Mėmelis“ sekmadienį išvykoje šventė pergalę. Pasvalyje vietos „Kurana-SM“ įveikta rezultatu 35:39 (18:19).

Pirmąjį kėlinį abi komandos žaidė lygiai ir nė vienai ekipai nepavyko susikurti stabilios persvaros.

Antrąjį kėlinį klaipėdiečiai pradėjo galingu spurtu 0:8 ir išsiveržė į priekį 18:27. Pasvaliečiai stengėsi atsilikimą sumažinti – 21:28, 24:31, 29:34.

Netrukus po to, 52-ąją rungtynių minutę, raudona kortelė buvo parodyta „CSC Telecom-Mėmelio“ ekipos vartininkui Grigorijui Melnikui. Pasinaudoję varžovų komandos netektimi, „Kurana-SM“ ėmė artėti – 31:34, 33:35. Vis dėlto rungtynių pabaigą drausmingiau sužaidė Klaipėdos komanda ir laimėjo rezultatu 35:39.

Šiuo metu „CSC Telecom-Mėmelis“ I lygos čempionate turi tris pergales ir tris pralaimėjimus. Pirmajame čempionate rate klaipėdiečiams dar liko sužaisti trejas rungtynes.

Artimiausios vyks kitą sekmadienį, lapkričio 17 d., 15 val. Klaipėdoje (Taikos pr. 61A). Klaipėdos komandos varžove bus Tauragės „Šiltaura-SC“.

Statistika:

„Kurana-SM“: Mindaugas Impolis – 12 (7 iš 7 m), Eligijus Leveika – 6, Mindaugas Nakvosas – 5, Dominykas Tribuišis, Eligijus Baranauskas – po 4, Imantas Mainonis, Tautvydas Tekutis – po 2.

„CSC Telecom-Mėmelis“: Gediminas Vaitkus – 10, Ignas Savičius – 7 (1 iš 7 m), Tomas Valentukevičius – 7 (5 iš 7 m), Justinas Riauba, Orestas Biknius, Gediminas Dumčius – po 4, Rokas Radavičius – 2, Žygimantas Strelkauskas – 1.