„Viesulo SC-Dragūnas“ apmaudžiai pralaimėjo namuose

Klaipėdos moterų rankinio komanda „Viesulo SC-Dragūnas“ sekmadienį namuose pralaimėjo Lietuvos moterų rankinio I lygos rungtynes. Rezultatu 28:29 (9:15) nusileista Utenos DSC komandai.

Uteniškės nuo pat rungtynių pradžios ėmė veržtis į priekį – 4:9, 4:11. Kėlinio antroje pusėje Klaipėdos komanda sužaidė atkarpą 4:0 ir sušvelnino rezultatą (8:11).

Vis dėlto išlyginti rezultato nepavyko, nes uteniškės vėl atsiplėšė ir kėlinį baigė pirmaudamos šešiais įvarčiais – 9:15.

Atrajame kėlinyje virė atkaklesnė kova. „Viesulo SC-Dragūnas“ stengėsi sumažinti atsilikimą, tačiau viešnios nemažino tempo ir didino savo persvarą – 12:18, 14:21, 16:25.

Tačiau kėliniui įpusėjus Utenos komanda ėmė klysti, o klaipėdietės, tuo pasinaudodamos, priartėjo ir išlygino rezultatą – 21:26, 24:29, 28:29.

Likus vos keliolikai sekundžių kamuolys buvo „Viesulo SC-Dragūno“ rankose, tačiau po klaidos kamuolys atiteko uteniškėms, o šios jį išlaikė iki finalinės sirenos.

Statistika

„Viesulo SC-Dragūnas“: Akvilė Tolvaišaitė – 9, Ugnė Kavalenkaitė – 5, Austėja Rimkutė, Aušra Stroputė – po 4, Vanesa Grišmanauskaitė, Mireta Rutytė – po 2, Inesa Grišmanauskaitė, Fausta Abrutytė – po 1.

Utenos DSC: Karolina Čekuolytė – 11, Eimantė Zenkovaitė, Justina Zenkovaitė – po 6, Gabrielė Pereklytė, Sirgida Čekuolienė – po 2, Ernesta Samarskytė, Gintarė Varnaitė – po 1.