Prieš Baltijos lygos savaitgalį – „Dragūno“ laimėjimas Vilniuje

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai trečiadienio vakarą išvykoje sužaidė Lietuvos rankinio lygos rungtynes. Vilniuje rezultatu 38:28 (17:14) nugalėtas vietos HC „Vilnius“.

Pirmąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo Klaipėdos komanda, susikūrusi 3 įvarčių persvarą. Tokį atotrūkį „Dragūnas“ išsaugojo iki kėlinio pabaigos, nors aikštelės šeimininkai mėgino skirtumą sumažinti. Lyderio vaidmens varžovų ekipoje ėmėsi Vaidas Drevinskas, į „Dragūno“ vartus per pirmąjį kėlinį įmetęs net 9 įvarčius, bet jo pastangų neužteko.

Antrąjį kėlinį tvirčiau vėl pradėjo „Dragūnas“. Per trečdalį kėlinio Klaipėdos komanda realizavo 9 metimus, o „Vilnius“ – tik keturis. Tai lėmė, kad „Dragūnas“ atitolo jau aštuoniais įvarčiais – 26:18. Nors antrąją kėlinio pusę vilniečiai atkakliai kovėsi, pasivyti varžovų jiems nepavyko, o Klaipėdos komanda į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės.

Vis dėlto „Dragūno“ vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas atkreipė dėmesį į tai, kad nepavyko tinkamai apsiginti.

„Matėme, kas varžovų komandoje yra pavojingiausi, analizavome, kaip gintis. Tačiau per pirmąjį kėlinį iš vieno iš žaidėjų sulaukėme devynių įvarčių. Tai gal ta mūsų analizė visai nereikalinga? Vis dėlto kol gynėmės taip, kaip buvome sutarę, viskas buvo gerai. Apskritai trūko mažų detalių, kad anksčiau būtume atitolę ir galėję lengviau kvėpuoti. Tada ir pergalė būtų buvusi tvirtesnė, nors ir dabar kontroliavome rungtynes“, – komentavo A. Juškėnas.

Jis pasidžiaugė bendru rezultatu ir metimų taiklumu. Tiesa, šiek tiek pastabų A. Juškėnas turėjo krašto pozicijos žaidėjams ir vartininkams. 

„Vis dėlto tai darbiniai dalykai ir viskas pataisoma“, – pridūrė vyriausiasis treneris.

Ilgai ilsėtis „Dragūnui“ neteks – jau penktadienį namuose laukia Baltijos rankinio lygos rungtynės su Minsko SKA (Baltarusija), o sekmadienį – su Zaporožės ZTR (Ukraina).

„Varžovai bus visai kito kalibro nei buvo šiandien. Uždavinys yra šį savaitgalį iškovoti bent du taškus. Mes tikrai negalime leisti sau taupyti jėgų žaidžiant su SKA, kad galėtume geriau kovoti su ZTR. Privalėsime abi dienas žaisti visa jėga“, – pabrėžė A. Juškėnas.

Statistika

„Vilnius“: Vaidas Drevinskas – 13, Martynas Lapinskas – 5, Ignas Valiušis, Tautvydas Damašauskas, Deivydas Matulis – po 2, Evaldas Veida – 1.

„Dragūnas“: Gabrielius Virbauskas – 9, Lukas Simėnas – 7, Deividas Virbauskas, Benas Butkus – po 5, Laurynas Simonavičius, Gytis Šmantauskas – po 4, Mykolas Lapiniauskas – 3, Gintaras Cibulskis – 1.