„Viesulo SC-Dragūnas“ pergale pradėjo naują sezoną

Klaipėdos moterų rankinio komanda „Viesulo SC-Dragūnas“ sekmadienį pradėjo naują sezoną. Pirmose LRF I moterų rankinio lygos rungtynėse uostamiesčio ekipa rezultatu 30:25 (5:14) nugalėjo Kauno rajono „SM-Garliavos“ rankininkes.

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkės, išsiveržusios į priekį 5:1. Netrukus Kauno rajono rankininkės sumažino atsilikimą 5:3, o tada sužaidė atkarpą 0:5 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 5:8.

„Viesulo SC-Dragūnas“ stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau tai pavyko padaryti tik 25-ąją minutę – 11:11. Iniciatyvą vėl perėmusios klaipėdietės susikūrė nedidelę persvarą (14:12, 15:14).

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę garliaviškės turėjo šansą išlyginti rezultatą, kadangi buvo skirtas baudinys į klaipėdiečių vartus. Vis dėlto jo realizuoti nepavyko ir į pertrauką „Viesulo SC-Dragūno“ žaidėjos išėjo būdamos priekyje.

Antrąjį kėlinį vėl rezultatyviau pradėjo Klaipėdos komanda ir tai lėmė susikurtą persvarą – 18:15, 25:21.

Per paskutines dešimt rungtynių minučių „SM-Garliava“ bandė panaikinti įvarčių deficitą, tačiau jau sunkiai sekėsi tai daryti. Įvarčiu į įvartį atsakydamos uostamiesčio rankininkės neleido sumažinti skirtumo, o paskutinę rungtynių minutę pergalę penkiais įvarčiais įtvirtino Ugnė Kavalenkaitė.

Statistika

„Viesulo SC-Dragūnas“: Ugnė Kavalenkaitė – 10, Austėja Rimkutė, Beatričė Ruseckaitė – po 6, Inesa Grišmanauskaitė, Aušra Stroputė – po 3, Vanesa Grišmanauskaitė, Fausta Abrutytė – po 1.

„SM-Garliava“: Mantė Voskresenskaja – 10, Martyna Ustilaitė – 6, Vilgita Izdelytė – 3, Ignė Urnikytė, Gabrielė Skilandytė – po 2, Kamilė Ustilaitė, Džoana Šiaučiūnaitė – po 1.