I lyga: „CSC Telecom-Mėmelis“ nusileido senbuviams

Lietuvos rankinio federacijos I lygoje rungtyniaujantis Klaipėdos „CSC Telecom-Mėmelis“ ir toliau lieka be pergalių.

Nors lygos naujokai ir vėl metė rimtą iššūkį lygos senbuviams Šalčininkų rajono „Sokol“, tačiau pergalei to neužteko.

Pirmajame kėlinyje klaipėdiečiai pasižymėjo tik 6 kartus ir ekipas skyrė 6 įvarčiai (12:6).

Po pertraukos „Sokol“ pranašumas aptirpo, tačiau pergalės iš rankų jie neišleido – 26:23.

Nugalėtojus į priekį vedė Andrejus Gaidukas ir Elvinas Žukovskis, pasižymėję po 6 kartus. Klaipėdiečiams 6 įvarčius pelnė Orestas Biknius.

Statistika

„CSC Telecom-Mėmelis“: Orestas Biknius – 6, Tomas Valentukevičius – 5, Vitalijus Plotnikovas – 4, Ignas Savičius – 3, Gediminas Dumčius – 2, Žygimantas Strelkauskas, Kęstutis Kremeris, Rokas Radavičius – po 1.

„Sokol“: Andrej Gaiduk, Elvin Žukovskij – po 6, Artūr Šibeko – 5, Lukas Utovka – 3, Jaroslav Trockij, Bogdiun Alan – po 2, Pavel Krivonos, Mantas Urvikis – po 1.