Baltijos rankinio lygos sezonas pradėtas nesėkme

Sekmadienį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai Baltarusijoje sužaidė pirmąsias naujo Baltijos rankinio lygos sezono rungtynes su Minsko SKA ekipa. Nepilnos sudėties į rungtynes nuvykęs „Dragūnas“ turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą – SKA laimėjo rezultatu 30:23 (16:11).

Pirmosios rungtynių minutės buvo nerezultatyvios – abiejų komandų gynyba buvo be spragų. Į priekį išsiveržę aikštelės šeimininkai baltarusiai iš pradžių pirmavo nedidele persvara – sužaidus 10 minučių rezultatas buvo 5:3.

Sužaidus du trečdalius kėlinio SKA pirmavo jau keturiais įvarčiais (11:7), o pasibaigus kėliniui komandas skyrė penki įvarčiai – 16:11.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje netrūko klaidų ir „Dragūnui“ sunkiai sekėsi vytis varžovus, kurie per dešimt minučių atotrūkį padidino iki 7 įvarčių – 21:14.

Nors vėliau Klaipėdos komandai pavyko sumažinti atsilikimą (26:21), Minsko ekipa vėl išsiveržė į priekį ir įtvirtino savo pergalę pirmaudama 7 įvarčiais.

Baltijos rankinio lygoje „Dragūnas“ rungtyniauja stipresnėje, A grupėje. Be „Dragūno“ ir SKA, šioje grupėje taip pat grumiasi suomiai Ryhimakio „Cocks“, estai Polvos „Serviti“, latviai Dobelės „Tenax“ ir ukrainiečiai Zaporožės ZTR rankininkai.

Artimiausios „Dragūno“ laukiančios rungtynės vyks trečiadienį, rugsėjo 25 d., 19 val., Klaipėdoje (Taikos pr. 61A) su Utenos rankinio komanda.

Statistika

SKA: Yulyan Hiryk, Viachaslau Bokhan – po 6, Aliaksei Ushal, Siarhei Shylovich – po 4, Mikalai Aliokhin, Bogdan Cherkashchenko – po 3, Ivan Brouka – 2, Yan Sabko, Dzianis Rutenka – po 1.

„Dragūnas“: Lukas Simėnas – 6, Žanas Gabrielius Virbauskas, Laurynas Simonavičius – po 4, Mykolas Lapiniauskas, Gytis Šmantauskas, Lukas Vanagas – po 2, Arvydas Bučius, Deividas Virbauskas, Gintaras Cibulskis – po 1.