Baltijos rankinio lygoje – trečioji „Dragūno“ pergalė

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai šeštadienį išvykoje sužaidė paskutiniąsias šiais metais rungtynes. Baltijos rankinio lygoje Estijoje rezultatu 26:24 (12:10) nugalėta Polvos „Serviti“ ekipa.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo nerezultatyvus. Savo pirmąjį įvartį estų komanda pelnė tik dešimtąją minutę. Kėliniui įpusėjus abi komandos ėmė siekti persvaros – „Serviti“ išsiveržė į priekį dviem įvarčiais, bet netrukus rezultatyvią atkarpą sužaidė „Dragūnas“, rezultatą persvėręs savo naudai. 2 įvarčių atotrūkį Klaipėdos ekipa išlaikė iki kėlinio pabaigos (12:10).

Antroje rungtynių pusėje vyko intensyvi kova – aikštelės šeimininkai estai bandė suvienodinti rezultatą, bet svečiai ir Klaipėdos stengėsi išlaikyti ir padidinti savo persvarą. Visą kėlinį komandas skyrė vidutiniškai 2 įvarčiai. Kiekvieną sėkmingą klaipėdiečių atkarpą lydėjo gerai sužaista varžovų atkarpa. Netrūko ir klaidų, tačiau, laimė, „Dragūnui“ pavyko išsaugoti visą rungtynių laiką išsaugotą persvarą ir klaipėdiečiai įsirašė jau trečiąją pergalę Baltijos rankinio lygoje rezultatu 26:24.

“Rungtynės baigėsi pergale, nors gero žaidimo ir nedemonstravome. Galbūt gynyba šiandien būtų verta pagyrimo, ypač už žaidimą pirmąjį kėlinį. Tačiau puolime tikrai strigome, buvo susikaustę nuo to per didelio noro nugalėti. Rungtynių pabaigoje irgi netrūko įtampos. Patys savo vos nepadarytomis klaidomis galėjome ir pralošti. Na, bet faktas yra pergalė. Faktas, kad Baltijos rankinio lygos turnyre iš 4 rungtynių turime tris pergales, tarp jų – prieš Zaporožės ZTR ir Kehros komandą. Tad tai buvo geras etapas“, – pirmąją sezono atkarpą įvertino „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Vis dėlto, pasak jo, nors žaidimas Baltijos rankinio lygoje yra tikrai neblogas, Lietuvos čempionate komanda stringa.

„Mūsų žaidimas stringa, kol kas buksuojame. Po Naujųjų metų reikės ieškoti kokių nors naujovių, tapti įvairiapusiškiems, ypač stiprinti puolimą ir judėti į priekį“, – komentavo A. Juškėnas.

Statistika

„Dragūnas“: Karolis Bliuvas – 6 įvarčiai, Karolis Stropus – 4, Gintaras Cibulskis, Gabrielius Virbauskas ir Modestas Vaitekūnas – po 3, Laurynas Simonavičius ir Deividas Virbauskas – po 2, Benas Butkus, Lukas Juškėnas ir Maksim Valiuvač – po 1 įvartį.

„Serviti“: Hendrik Varul – 6 įvarčiai, Tõnis Kase – 4, Stanislav Kholodiuk ir Alfred Timmo – po 3, Henri Hiiend, Kristjan Muuga ir Mathias Rebane – po 2, Sander Sarapuu ir Ivan Telepnev – po 1 įvartį.

BHL A grupė
Nr. Komanda Rungtynės + = Įvarčiai Skirtumas Taškai
1 ZTR Zaporozhye 5 4 0 1 146:118 28 8
2 Dragunas Klaipeda 4 3 0 1 108:94 14 6
3 SKA Minsk 4 3 0 1 112:104 8 6
4 Riihimäen Cocks 2 1 0 1 62:51 11 2
5 Põlva Serviti 4 1 0 3 101:109 -8 2
6 HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 5 0 0 5 111:164 -53 0

Palikite atsiliepimą