Rungtynių maratoną „Dragūnas“ pradėjo pergale

Šią savaitę Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai dirba pagal įtemptą grafiką. Vis dėlto darbas atsiperka – trečiadienio vakarą namuose laimėtos pirmosios iš trejų šią savaitę suplanuotų rungtynių.

Lietuvos rankinio lygos rungtynėse „Dragūnas“ rezultatu 32:23 (15:15) nugalėjo Alytaus „Varsą-Stronglasą“.

Nors pirmame kėlinyje lyderiai nepaaiškėjo, antroje rungtynių pusėje „Dragūnas“ perėmė iniciatyvą ir, sėkmingai spurtavę atkarpa 5:0, ėmė krautis persvarą. Padidinę atotrūkį iki 8 įvarčių, dragūniečiai siekė jį išlaikyti, o jeigu pavyks, dar padidinti. Rungtynes „Dragūnas“ užbaigė būdamas priekyje 9 įvarčiais.

Po rungtynių „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas sakė, kad nors į savo vartus buvo praleista palyginti nedaug įvarčių, žaidimo kokybė netenkina.

„Praleidome dvidešimt tris įvarčius, lyg ir neblogai, tačiau žaidimas buvo chaotiškas. Tai buvo matyti ir apšilimo metu, ir nuo pirmųjų rungtynių minučių. Kad ir kaip stengiausi, nesugebėjau žaidėjų nuteikti ir į aikštelę komanda išėjo neįvertinusi varžovo. Gerai, kad šiandien mus gelbėjo vartai. Dėl to antrame kėlinyje pavyko atitrūkti. Šiaip puolime savo žaidimo neperlaužėme, atrodėme blankiai“, – sakė A. Juškėnas.
 
Tačiau „Varsos-Stronglaso“ vyr. treneris Egidijus Petkevičius teigė, kad „Dragūnas“ buvo stipresnis.
„Blogai, pralaimėjome. Visų pirma reikia pasveikinti varžovą, jis buvo stipresnis. Kalbant apie rungtynių eigą, pirmas kėlinys visai neblogai mums ėjosi, gal turėjome problemų su gynyba truputį, puolime lyg ir buvo viskas gerai. Antrame kėlinyje pritrūko metimų iš toli, šimtaprocentinių progų realizacijos. Varžovas tuo pasinaudojo, pelnydamas greitus įvarčius, taip paleidome rungtynių ritmą ir jų pabaiga tapo tik formalumu“, – apgailestavo E. Petkevičius.

Artimiausias rungtynes „Dragūnas“ žais šį penktadienį ir sekmadienį – laukia Baltijos rankinio lygos susitikimai. Penktadienį, lapkričio 9 d., 19 val. namuose (Taikos pr. 61A) Klaipėdos komanda kausis su Minsko SKA (Baltarusija), o sekmadienį, lapkričio 11 d., 14 val. – su Zaporožės ZTR (Ukraina).

Pasak A. Juškėno, nors laiko iki susitikimų beveik nėra, būtina patobulinti žaidimą, nes esą kitaip neverta net svajoti apie pergalę.

„Tokio žaidimo neužteks, nes laukiantys du varžovai tokių dovanėlių mums nedovanos. Bus labai prastas rezultatas, jeigu nepagerinsime savo žaidimo“, – įsitikinęs „Dragūno“ strategas.

Statistika

„Dragūnas“: Gabrielius Virbauskas – 9 įvarčiai, Karolis Bliuvas – 6, Modestas Vaitekūnas – 4, Mykolas Lapiniauskas, Deividas Virbauskas ir Benas Butkus – po 3, Laurynas Simonavičius – 2, Gintaras Cibulskis ir Karolis Stropus – po 1 įvartį.

„Varsa-Stronglasas“: Žygimantas Micevičius ir Deivas Eidukonis – po 5 įvarčius, Šarūnas Krisiulevičius – 4, Nedas Buronko ir Mindaugas Sladkevičius – po 2, Gintautas Adamkevičius, Aurelijus Sabonis, Remigijus Čepulis, Tautvydas Petrušauskas, Arvydas Lubauskas – po 1 įvartį.

 

Palikite atsiliepimą