„Dragūnas“ Lietuvos čempionatą pradėjo pergale prieš lygos naujokus

Klaipėdos „Dragūnas“ trečiadienio vakarą pradėjo naująjį Lietuvos rankinio lygos (LRL) sezoną. Rungtynėse namuose rezultatu 39:23 (18:12) Klaipėdos ekipa nugalėjo Panevėžio „Grifo“ komandą.

Čempionų titulą ginantys „Dragūno“ rankininkai po pertraukos vėl stipriausioje šalies rankinio lygoje debiutavusiems panevėžiečiams nepaliko vilčių. Komandai jau padėjo po traumos į aikštelę sugrįžęs dragūnietis Lukas Simėnas.

Klaipėdos „Dragūnas“: Laurynas Simonavičius ir Gabrielius Virbauskas – po 7 įvarčius, Alain Romeo Eyebe II – 6, Karolis Bliuvas – 5, Deividas Virbauskas – 4, Karolis Stropus – 3, Lukas Juškėnas ir Modestas Vaitekūnas – po 2, Arvydas Bučius, Mykolas Lapiniauskas ir Lukas Simėnas – po 1 įvartį.

Panevėžio „Grifas“: Mindaugas Impolis – 5 įvarčiai, Justas Totūraitis, Marius Gvergždys, Erikas Vilkoicis – po 4, Gytis Naudžiūnas, Vladas Tomkevičius, Ignas Storukas – po 2 įvarčius.

„Dragūno“ žaidimui vadovavęs Gintaras Cibulskis sakė, kad rezultatas tikrai nėra įspūdingas.

„Rezultatas atrodo neblogas, bet kol kas žaidime nerandame savęs ir iki tikrojo „Dragūno“ žaidimo yra labai toli. Teks šlifuoti trūkumus per treniruotes. Galima sakyti, kad šiandienos rungtynės buvo tarsi treniruotė prieš šeštadienį laukiančias Baltijos rankinio lygos rungtynes. Šiandien bandėme įvairius derinius, kuriuos planuojame panaudoti šeštadienį. Daug kas nepavyko, bet dar turime keletą dienų, bandysime tobulinti žaidimą“, – komentavo G. Cibulskis.

Panevėžio komandos treneris Mindaugas Vėta akcentavo, kad visa komanda yra moksleiviai, daugeliui jų tai yra debiutas aukščiausioje lygoje, todėl jie nusipelno pagyrimo už kovą ir priešinimąsi čempionams.

„Rezultatas iki keturiasdešimtos minutės mane tenkino, bet jaunimas jėgomis neprilygsta „Dragūnui“, todėl galutinis rezultatas ne toks, kokio tikėjausi. Suprantu, kad mes neįveiksime nei „Šviesos“, nei „Dragūno“, mūsų varžovai labiau bus antros turnyrinės lentelės pusės komandos. Komandai trūksta susižaidimo, nes aukščiausia lyga ir pirma lyga skiriasi kaip diena ir naktis. Tempas, greitis yra visai kitokie – net po įmesto įvarčio nespėjame grįžti į gynybą ir gauname įvartį po greitos atakos. To mums dar reikia išmokti, mes dar tokie lėtapėdžiai vėžliai. Tačiau mane džiugina jaunimo kovingumas. Jie daro klaidų, trūksta patirties, bet keturiasdešimtą minutę nuo „Dragūno“, nuo čempionų, atsilikome tik keturiais įvarčiais. Šaunu“, – savo auklėtinių žaidimą komentavo M. Vėta.

Šeštadienį laukia Baltijos rankinio lyga

Klaipėdos rankinio klubas šį šeštadienį pradės Baltijos rankinio lygos (BHL) sezoną. Klaipėdos komandos laukia rungtynės su itin pajėgiomis komandomis. Šioje grupėje – visi praėjusio sezono finalo ketverto dalyviai ir už jo borto likusios ekipos. „Dragūnui“ teks grumtis su suomiais „Cocks“, ukrainiečiais „ZTR“, estais „Serviti“, baltarusiais „SKA“ ir estais „Kehra/Horizon Pulp&Paper“.

„Dragūno“ vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas pabrėžė, kad kiekvienas iškovotas taškas bus itin vertingas, todėl teks stengtis iš visų jėgų.

Pirmąsias BHL rungtynes dragūniečiai žais šį šeštadienį, rugsėjo 29 d., 14 val., su „Kehra/Horizon Pulp&Paper“. Dvikova vyks „Dragūno“ namų aikštelėje – Taikos pr. 61A.

Pirmąsias savo sezono rungtynes BHL jau sužaidusi estų komanda patyrė pralaimėjimą praėjusio sezono čempionams „Cocks“. Suomiai HC „Kehra“  nugalėjo rezultatu 40:23 (21:14).

Palikite atsiliepimą