„Dragūno“ žaidėjams – aukso medaliai ir prizai

Ketvirtadienį Kauno Žalgirio arenoje paskelbta oficiali Lietuvos rankinio lygos sezono pabaiga. Iškilmingoje ceremonijoje apdovanotos komandos prizininkės bei geriausiais savo pozicijose išrinkti žaidėjai.

Klaipėdos „Dragūnui“ buvo įteikta čempionų taurė, o žaidėjai pasidabino aukso medaliais. Aštuntąjį kartą per devynis sezonus šalies čempionais tapę „Dragūno“ rankininkai atsiimti apdovanojimų žengė nešdami Klaipėdos miesto vėliavą.

Prizų buvo ir daugiau – trys dragūniečiai pelnė individualius prizus. Geriausiu įžaidėju pripažintas klaipėdietis Lukas Juškėnas, geriausiu dešiniojo pusiau krašto žaidėju – Gabrielius Virbauskas, geriausiu linijos žaidėju – Gintaras Cibulskis. 

„Dragūno“ žaidėjai buvo ir kitų kategorijų trejetukuose. Geriausiu vartininku pretendavo tapti Benas Vaicekauskas, geriausiu dešiniojo krašto žaidėju – Laurynas Palevičius, geriausiu gynėju – Kęstutis Kremeris, kairiojo pusiau krašto žaidėju – Lukas Vanagas, kairiojo krašto žaidėju – Laurynas Simonavičius.

Klaipėdos klubas susilaukė pagyrų ne tik už puikų žaidimą aikštelėje, bet ir už veiklą šalia jos. „Dragūnas“ šiuo metu yra vienintelė rankinio komanda Lietuvoje, į kurios rungtynes yra parduodami bilietai. Taip pat aktyviai veikiama socialiniuose tinkluose, buriama sirgalių bendruomenė, platinama atributika. 

„Kitais metais mūsų klubui sukaks 20 metų. Džiaugiuosi, kad per devyniolika metų sugebėjome daug nuveikti“, – po apdovanojimų šypsojosi „Dragūno“ vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas. 

Jis pridūrė, kad visuomet labai smagu, kai įvertinama ir komanda, ir atskiri žaidėjai.

„Tiesą sakant, būčiau patenkintas, net jei geriausio titulą gautų tik vienas žaidėjas, bet komanda būtų geriausia ir pasiimtų nugalėtojų taurę. Šiuo atveju esu labai patenkintas, nes pasiėmėme ir čempionų taurę, ir trys komandos žaidėjai buvo paskelbti geriausiais. Smagu“, – kalbėjo A. Juškėnas.

Palikite atsiliepimą