„Dragūnas“ – Lietuvos rankinio lygos pusfinalyje

Trečiadienį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai Varėnoje iškovojo antrąją pergalę prieš vietos „Ūlą“ ir iškopė į Lietuvos rankinio lygos pusfinalį. Rungtynės su dzūkais laimėtos rezultatu 38:23 (22:15).

Šiose rungtynėse dėl patirtų smulkių traumų nežaidė Gabrielius Virbauskas ir vartininkas Benas Vaicekauskas. Tikimasi, kad kitą savaitę jų sveikata bus pagerėjusi ir jie grįš į aikštelę.

„Dragūnui“ 10 įvarčių (1 iš 7 m) pelnė Laurynas Palevičius, 7 – Alain Romeo Eyebe II, 6 – Laurynas Simonavičius, 5 ( 3 iš 7 m) – Karolis Bliuvas, 4 įmetė Lukas Vanagas, po 2 – Šarūnas Ugianskis ir Lukas Juškėnas, po 1 – Benas Butkus ir Arvydas Bučius.

„Ūlos“ gretose 5 įvarčius įmetė Donatas Leknickas, 4 – Mykolas Baliūnas, po 3 – Rimantas Palevičius ir Tomas Valentukevičius, po 2 – Lukas Sužiedėlis, Kevin Žalis, Rolandas Bliznevič ir Žilvinas Vaišnoras (1 iš 7 m).

Klaipėdos komandos vyr. treneris Artūras Juškėnas sakė, kad matė visai kitokią varžovų komandą nei praėjusį savaitgalį.

„Pamatėme, kad Varėnos vyrai tikrai nėra beviltiški, kokie atrodė Klaipėdoje. Jie garbingai kovojo ir parodė, kad sugeba žaisti – mums reikėjo žaisti iš visų jėgų, kad atsiplėštume. Žinoma, mūsų žaidime buvo tikrai gerų momentų, tačiau buvo ir prastesnių“, – komentavo A. Juškėnas.

Pusfinalio varžovai – KTU

Taip pat trečiadienį paaiškėjo ir pusfinalių poros. „Dragūnas“ kausis su Kauno KTU rankininkais. Pirmoji pusfinalio dvikova vyks balandžio 28 d. Klaipėdoje.

Kitame pusfinalyje susitiks Vilniaus VHC „Šviesa“ ir Kauno „Granitas-Karys“. KTU ekipa į pusfinalį pateko peržengusi praėjusio sezono vicečempionų Alytaus „Varsos-Stronglaso“ barjerą. 

„Sakyčiau, kad KTU yra didžiausia šio čempionato staigmena. Maniau, kad nugalės alytiškių patirtis, tačiau įtemptos antrosios rungtynės buvo palankios KTU. Daugelis gali vertinti, kad tai silpnesnis varžovas nei Alytaus komanda, bet kodėl tuomet pusfinalyje žaisime ne su Alytumi?“ –  gautą varžovą įvertino A. Juškėnas.

Pasak trenerio, „Dragūnas“ nori žaisti finale – norint tai pasiekti reikės susikaupti ir žaisti visu pajėgumu. 

„Susikaupti gali būti sunku, nes ketvirtfinalyje pirmas rungtynes laimėjome per lengvai, antrosios irgi nebuvo pernelyg sunkios. Jeigu ir pusfinalyje bus taip lengva, bus negerai, nes patekus į finalą gali būti netikėtai sunku. Kita vertus, jeigu jau pusfinalyje bus nelengva žaisti, kas tuomet komandos lauktų finale? Negerai, jeigu lengva, negerai, jeigu ir sunku. Tai ko nori Juškėnas? Juškėnas visur bando įžvelgti pavojus ir apie juos galvoti prieš jiems atsitinkant tam, kad jie ir neatsitiktų. Man šiek tiek nerimą kelia tai, kad komandoje šiuo metu nėra stabilumo. Aš šimtu procentų žinau, kad mano komanda gali tikrai gerai sužaisti, bet klausimas, kaip jai seksis žaisti konkrečią dieną. Juškėnas bijo ne varžovų, o savo komandos, kuri gali jį nustebinti. Vis dėlto turime savaitę pasiruošti pusfinaliui, manau, viskas bus gerai. Svarbiausia, kad visi būtų sveiki“, – samprotavo Lietuvos čempionų titulą ginančio „Dragūno“ strategas A. Juškėnas.

Vertindamas kito pusfinalio porą, jis sakė manantis, kad bus įdomi kova.

„Jau prieš keletą metų mačiau ir sakiau, kad „Granitas“ eina rimtai nusiteikęs, turi stabilią ir stiprią sudėtį. Šiuo metu gali būti, kad kauniečiai yra ryškūs favoritai tiek šioje poroje, tiek galbūt ir čempionate. Tačiau nenuvertinu ir „Šviesos“, nes tikrai ši komanda pradėjo demonstruoti gerą žaidimą. Manau, kad jie gali dar daugiau ir geriau, nes turi jauną ir gerą sudėtį, tik kažko kartais jiems pritrūksta“, – nuomonę išsakė A. Juškėnas.

Palikite atsiliepimą