„Dragūnas“ be vargo nukovė dzūkus

Klaipėdos „Dragūnas“ Lietuvos rankinio lygos ketvirtfinalio seriją pradėjo galingai – Varėnos „Ūlą“ klaipėdiečiai nukovė rezultatu 53:18 (26:7). Atsakomąsias rungtynes ekipos žais trečiadienį, balandžio 18 d., Varėnoje.

Po dviejų savaičių pertraukos dragūniečiai buvo pasiilgę žaidimo, tad rungtyniaudami su akivaizdžiai silpnesne komanda, mėgavosi pačiu rankiniu ir stengėsi žiūrovams pademonstruoti efektingą žaidimą: greitos atakos, vartininkų šuoliai, užsukti metimai, deriniai „oras – oras“, net suktukas pašokus į orą. Tiesa, ne visi efektingi metimai buvo rezultatyvūs, tačiau žiūrovams jie sukėlė džiugių emocijų.

Jau po pirmojo kėlinio buvo akivaizdu, kad antrasis kėlinys tebus formalumas. Net 35 įvarčių skirtumu laimėtose rungtynėse progą pasižymėti gavo dauguma „Dragūno“ žaidėjų.

12 įvarčių „Dragūno“ komandai pelnė Laurynas Palevičius, po 7 įmetė Alain Romeo Eyebe II, Arvydas Bučius ir Lukas Juškėnas, po 5 – Šarūnas Ugianskis, Benas Butkus ir Lukas Vanagas, 3 įvarčius pridėjo Gabrielius Virbauskas, 2 – Kęstutis Kremeris.

Varėnos ekipoje 5 įvarčius (1 iš 7 m) įmetė Žilvinas Vaišnoras, po 4 – Lukas Sužiedėlis ir Rolandas Bliznevič, 3 – Taurintas Markiavičius, 2 – Klaidas Stoškus.

„Ūlos“ žaidėjas Žilvinas Vaišnoras po rungtynių komentavo, kad beveik pusės komandos draugų nebuvo dėl traumų.

„Taip pat jautėsi treniruočių trūkumas, dar esame pavargę po čempionato. Tikėjomės pralošti kuo mažiau, o kaip išėjo, matome švieslentėje. Tikiuosi, kad atsakomosiose rungtynėse namuose bus komandoje daugiau vyrų, galėsime daugiau keistis, greičiau išbėgti, geriau apsiginti. Šiandien trūko susižaidimo – perdavimai buvo šiaip sau, gynybos beveik nebuvo“, – apmaudą liejo varėniškis.

Tuo metu dragūnietis Laurynas Palevičius apgailestavo dėl visai kito dalyko – kad pergalė buvo per lengva.

„Šiek tiek gaila, kad taip lengvai nugalėjome, nes tikėjomės šiek tiek rimtesnės kovos. Vis dėlto atkrintamosiose žaidžiame su tokiu varžovu, koks teko. Rezultatas geras, tik po pirmų penkiolikos minučių, kai ženkliau atsiplėšėme, labiau atsipalaidavome ir dėl to buvo klaidų. Galbūt trūko ir nusiteikimo. Varėna visuomet buvo namų komanda, nesvarbu, kokios sudėties žaistų, todėl važiuodami į Varėną tikėsimės didesnės kovos“, – sakė rezultatyviausias Klaipėdos komandos žaidėjas.

„Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas komentavo, kad šias rungtynes vertina kaip treniruotę ir neslėpė tikėjęsis, kad varžovai atvyks kovingiau nusiteikę.

„Šiek tiek nuvylė varžovai. Varėnos jaunimas yra tikrai ambicingi, bet tikriausiai pirmą kartą mačiau juos taip žaidžiančius, tarsi be noro žaisti. Paprastai jie yra kitokie, nes daugelis yra Lietuvos jaunučių, jaunių rinktinių nariai, bet šį kartą jie nelabai rodė dantukus. Manau, kad namuose jie bus visai kitokie ir tuos dantukus parodys. Mums labai norėjosi tos kovos šiandien, nes nesitikime, kad pusfinalyje bus taip lengva, kaip buvo šiandien. Būtų buvę geriau kiek stipriau „pasidaužyti“, – reziumavo A. Juškėnas.

Rungtynių pertraukėlės metu „Dragūno“ talismanas Dragas apdovanojo klaipėdietį Vygantą, kuris tapo talismano „krikštatėviu“, vardo rinkimuose pasiūlęs vardą „Dragas“. Jam buvo įteikti „Dragūno“ marškinėliai, šalikas ir firminiai kvapukai automobiliui. Laimėtoją burtų būdu išrinko pats Dragas. Sutapo, kad Vygantas – ilgametis „Dragūno“ sirgalius, tad apdovanoti jį buvo dvigubai smagiau. 

Palikite atsiliepimą