Klaipėdietės – reguliaraus sezono nugalėtojos

Savaitgalį buvo sužaistos paskutinės Lietuvos moterų pirmos rankinio lygos reguliaraus sezono rungtynės. Nugalėtojomis tapo Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ rankininkės, kurios jau kitą savaitgalį rungsis finalo ketverte.

Į finalo ketvertą, kuris kovo 16-17 dienomis vyks Utenoje, be klaipėdiečių, pateko Kauno rajono sporto mokyklos, Utenos sporto centro rankininkės ir Kauno „ACME-Žalgiris 2“. Klaipėdietės pirmame pusfinalyje varžysis su kaunietėmis, antrame pusfinalyje susitiks Kauno rajono ir Utenos rankininkės.

„Sezoną sužaidėme gerai ir mūsų planai yra aukščiausi. Turime tik vieną apmaudų pralaimėjimą, galima sakyti, netyčinį, nes tai komandai buvo juoda diena. Tačiau apskritai pasirodėme gerai ir norime sezoną užbaigti skambiai, tapdamos lygos čempionėmis“, – sakė „Dragūno-Viesulo“ trenerė Daiva Pakulienė.

Pasak jos, kovoti dėl aukso skatina ir tai, jog pirmosios lygos nugalėtojos gaus teisę žaisti aukščiausios moterų lygos atkrintamosiose varžybose.

„Turime labai gerą stimulą stengtis. Jeigu tapsime nugalėtojomis, galėsime dalyvauti aukščiausios lygos atkrintamosiose ir kovoti dėl aukščiausios lygos medalių. Pirmosios varžovės mums būtų labai gerai pažįstamos – Vilniaus „Eglė-Šviesa-SM Tauras“. Su ja praėjusį sezoną, dar žaisdamos aukščiausioje lygoje, kovėmės dėl bronzos. Ši komanda, kalbant apie sudėtį, nuo praėjusio sezono praktiškai nepakito, o mes ženkliai pasikeitėme, atjaunėjome, susilpnėjome. Vis dėlto sezono metu mūsų jaunosios žaidėjos gerokai patobulėjo, padrąsėjo, – komentavo D. Pakulienė. – Kamuolys yra apvalus, tad iš anksto numatyti, kaip viskas gali susklostyti, neįmanoma. Tad kol kas mūsų pagrindinis tikslas – pirmoji vieta pirmoje lygoje, o vėliau jau žiūrėsime.“

I moterų rankinio lygos turnyro lentelė
Komanda Taškai
Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ 22
Kauno rajono SM-Garliava 18
Utenos DSC „Utena“ 16
Kauno „ACME-Žalgiris 2“ 14
Alytaus SRC „Margiris“ 8
Molėtų SC/SK 6
Šiaulių SM „Dubysa-Gubernija“ 0

Palikite atsiliepimą