Klaipėdos „Dragūno“ rankininkų 100 epitetų Lietuvai

Minėdami neeilinę Vasario 16-ąją Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai kviečia atsigręžti į save ir esančius šalia. Lietuvos valstybės šimtmečiui sportininkai paruošė šimtą epitetų – žodžių, apibūdinančių Lietuvą ir jos gyventojus. 

„Šimtas metų yra gera proga pažvelgti į save. Esame skirtingi, bet vienijami Trispalvės. Mes ir esame Lietuva“, – sako „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas. 

Šventiniame vaizdo klipe nusifilmavo ne tik senbuviai klubo sportininkai, bet ir komandos naujokas Alain Romeo iš Kamerūno, administracijos atstovai, šiuo metu į peržiūrą Klaipėdos klube atvykęs rankininkas Kanjiro iš Japonijos bei Klaipėdoje gyvenantis alžyrietis vartininkas Khaled, anksčiau žaidęs „Dragūne“, o dabar dažnai dalyvaujantis komandos treniruotėse.

„Dragūno“ bendruomenės nuomone, Lietuva yra ne tik graži, darni, draugiška, sportuojanti, dainuojanti, demokratiška, bet ir atvira, tolerantiška, įvairiatautė, kartais liūdnoka, savikritiška, rimta, poetiška, fotogeniška, žiemą – šalta… Šimtametė Lietuva kiekvieno akimis skirtinga, tačiau visuomet – mylima.

 

 

 

Už pagalbą filmuojant sveikinimą dėkojame fotoaparatas.lt!

Palikite atsiliepimą