Artūras Juškėnas po pralaimėjimo latviams: „Trūksta disciplinos ir proto“

Baltijos rankinio lygos savaitgalis Klaipėdos „Dragūnui“ atnešė tik du taškus – šeštadienį nelengvai laimėjus kovą su estais, sekmadienį teko pripažinti latvių „Tenax“ pranašumą – svečiai rungtynes laimėjo rezultatu 34:24 (16:10).

Klaipėdos komandos žaidimas strigo nuo pat pradžių. Kortas maišė ir nepataikyti metimai, ir daromos klaidos. Dar pirmoje rungtynių pusėje raudoną kortelę už grubų varžovo stabdymą gavo klaipėdietis Lukas Simėnas, nebegalėjęs toliau padėti komandai.

Pirmame kėlinyje varžovai buvo sugebėję susikrauti 7 įvarčių pranašumą, o antroje rungtynių pusėje atotrūkį buvo padidinę net iki dvylikos – 32:20. Paskutinėmis minutėmis būdų pralaužti latvių gynybą rado dragūnietis Lukas Juškėnas, pelnęs iš eilės tris įvarčius, tačiau jau buvo per vėlu ir tepavyko sušvelninti galutinį rezultatą.

Klaipėdos „Dragūnas“: Laurynas Palevičius – 5 įvarčiai (2 iš 7 m), Lukas Juškėnas – 4, Gabrielius Virbauskas – 4 (1 iš 7m), Laurynas Simonavičius – 3, Gintaras Cibulskis, Lukas Simėnas ir Lukas Vanagas – po 2, Šarūnas Ugianskis ir Benas Butkus – po 1 įvartį.

Dobele „Tenax“: Egils Politers ir Nils Kreicbergs – po 7 įvarčius, Emils Kurzemnieks – 4, Nikita Pancenko – 3, Elvijs Lazda, Ingus-Kristians Jonuska, Nils-Aivis Mikelsons, Antons Suleiko, Andis Ermanis ir Ivars Lacis – po 2, Oskars Arajs – 1 įvartis (iš 7m).

Po rungtynių „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas akcentavo, kad žaidimas buvo labai blogas.

„Šiandien šiek tiek varžovai nustebino – labai agresyviai ir gerai žaidė, mažai klydo. Kita vertus, jie taip žaidė, nes mes blogai žaidėme. Buvome silpni gynyboje, mandagūs, tolerantiški, todėl varžovai žaidė kitaip. Blogiausia, kad niekaip negrįžtame į protingą žaidimą. Yra klaidos, kurios jau ne kartą buvo įvardintos, aptartos, bet vis tiek jos yra daromos“, – pabrėžė strategas.

A. Juškėno teigimu, visada sunku grįžti į komandinį ritmą po rinktinės.

„Kai kurie vyrai, pabuvę rinktinėje, gali pradėti galvoti, kad yra labai geri. Šiandien aikštelėje turėjome penkis rinktinės žaidėjus, kurie visi sužaidė blogai arba labai blogai. Tie, kurie nebuvo rinktinėje, buvo vieni. Kažko mums pritrūko. Trūksta disciplinos ir proto. Tai priežastys, dėl kurių šį savaigalį taip blogai žaidėme“, – apmaudą liejo A. Juškėnas.

Už klaidas žaidėjams teks paplušėti – pirmadienį vietoj laisvadienio jie vėl rinksis į treniruotes ruoštis artėjančioms Lietuvos čempionato kovoms. Sausio 27 d. išvykoje laukia akistata su KTU ekipa, sausio 31 d. taip pat išvykoje – su Alytaus „Varsa-Stronglasu“.

BHL A grupės turnyrinė lentelė
Nr Komanda Žaista Laimėta Lygiosios Pralaimėta Įvarčiai Skirtumas Taškai
1 Riihimäen Cocks 6 6 0 0 215:132 83 12
2 ZRHK Tenax Dobele 7 4 0 3 201:193 8 8
3 Dragunas Klaipeda 7 4 0 3 196:190 6 8
4 VHC Šviesa Vilnius 7 3 1 3 187:195 -8 7
5 Viljandi HC 7 1 1 5 156:217 -61 3
6 HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 6 1 0 5 157:185 -28 2

Palikite atsiliepimą