Rungtynėse Šiauliuose – brolių Virbauskų akistata

Šeštadienį Lietuvos čempionato rungtynėse Šiauliuose Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai iškovojo dar vieną pergalę. Šįkart rungtynės išsiskyrė tuo, kad dėl įvairių priežasčių negalėjo rungtyniauti net keturi žaidėjai, o pagrindinė kova aikštelėje vyko tarp skirtingoms komandoms atstovaujančių šiauliečių brolių Deivido ir Gabrieliaus Virbauskų.

Pirmoje rungtynių pusėje Klaipėdos komanda kiek strigo ir leido varžovams susikurti ir išlaikyti trijų įvarčių persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje prisivijo ir persvėrė rezultatą savo naudai – 16:14.

Antrasis kėlinys klostėsi sėkmingiau. Iniciatyvą perėmę dragūniečiai padidino savo persvarą iki 6 įvarčių – 23:17, 31:25, o rungtynes laimėjo taip pat 6 įvarčių skirtumu – 33:27.

Klaipėdos komandoje rezultatyviausias buvo Gabrielius Virbauskas, įmetęs 10 įvarčių (2 iš 7 m), po 5 įmetė Laurynas Palevičius ir Lukas Vanagas, po 3 – Gintaras Cibulskis ir Karolis Bliuvas, po 2 – Laurynas Simonavičius, Šarūnas Ugianskis ir Modestas Vaitekūnas, 1 pridėjo Ernest Ignatenko.

Šiauliečių gretose išsiskyrė 9 įvarčius (4 iš 7 m) įmetęs Arūnas Tribė, po 6 pelnė Deividas Virbauskas ir Eligijus Baranauskas, 3 – Paulius Morkūnas,  po 1 – Tomas Baliutavičius, Egidijus Dambrauskas ir Arminas Milaknis.

Deividas Virbauskas (juodi marškinėliai, Nr. 8) stabdo Gabrielių Virbauską (balti marškinėliai, Nr. 18).

 

Po rungtynių „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas sakė, kad žaidimas buvo gana komplikuotas.

„Šiandien nežaidė Lukas Simėnas, Lukas Juškėnas, Kęstutis Kremeris, Arvydas Bučius, kurie negalėjo žaisti dėl traumų pasekmių ar darbo. Jų visų labai trūko. Komandos sudėtis buvo gana neįprasta, beveik neturėjome kuo keisti atsitraukusių linijos žaidėjų. Beveik visas rungtynes žaidė Lukas Vanagas, daugiau nei 50 minučių, buvo net šiek tiek neramu dėl šio jauno žaidėjo. Tačiau sakyčiau, kad ryškiausiai matoma buvo abiejų Virbauskų kova, jie abu rungtynes sužaidė tikrai gerai“, – komentavo A. Juškėnas.

Rezultatyviausiu žaidėju tapęs Gabrielius Virbauskas sakė, kad komandai sunkiai sekėsi įsivažiuoti.

„Buvo daug techninio broko, nepavyko padaryti daug greitų atakų, daug metimų neįmetėme laisvi nuo 6 metrų linijos. Tačiau paskui šiauliečiams pritrūko jėgų ir mums pavyko nuo jų pabėgti“, – apibendrino G. Virbauskas.

Jis sakė nemėgstantis kalbėti apie atskirų žaidėjų žaidimą, tačiau šiandien jam buvo smagu rungtyniauti prieš brolį Deividą.

„Jau ne pirmą kartą žaidžiame priešininkų komandose, todėl, sakyčiau, net smagu žaisti prieš brolį, bandyti išsiaiskinti, kuris esame geresnis. Tik mūsų komandų pajėgumas skiriasi, tai atsakymo kaip ir negavom“, – juokėsi G. Virbauskas.

Pasak trenerio A. Juškėno, bendras „Dragūno“ žaidimo vaizdas vis dar prastokas, o kai kuriems sportininkams reikėtų stipriau padirbėti treniruočių metu.

„Kai kurie žaidėjai mane nuvylė, kai kurie sužaidė gerai. Tačiau komanda atsilaikė, tai svarbiausia“, – sakė vyr. treneris.

Kitą savaitę „Dragūno“ namuose laukia net trys dvikovos. Trečiadienį, lapkričio 8 d. – Lietuvos rankinio lygos rungtynės su Vilniaus HC „Vilnius“, o savaitgalį – Baltijos rankinio lygos rungtynės su estais „Kehra/Horizon Pulp&Paper“ ir suomiais „Riihimäen Cocks“.

Palikite atsiliepimą