„Dragūno“ rungtynėse su dzūkais – sezono rekordas

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai palengva kopia į Lietuvos rankinio lygos turnyrinės lentelės viršų. Trečiąsias rungtynes su Varėnos „Ūla“ dragūniečiai sužaidė pasiekdami vienose rungtynėse įmestų įvarčių sezono rekordą, o varžovus įveikė net 25 įvarčių skirtumu – susitikimas baigėsi rezultatu 47:22 (20:11).

Klaipėdos ekipa savo sirgaliams dovanojo gražių atakų ir rezultatyvaus žaidimo šou. Varžovams pelnyti pirmąjį įvartį „Dragūnas“ leido tik  9-ąją minutę, o vėliau dzūkus klampino savo gynyboje. Galimybę pasireikšti aikštelėje turėjo visi dragūniečiai, beveik visi pelnė ir įvarčių.

„Dragūnui“ 7 įvarčius pelnė Laurynas Simonavičius, po 6 įmetė Benas Butkus ir Karolis Bliuvas, po 5 – Lukas Simėnas, Lukas Vanagas, Gabrielius Virbauskas (1 iš 7 m) ir Modestas Vaitekūnas, 3 įvarčius pridėjo Gintaras Cibulskis, po 2 – Šarūnas Ugianskis ir Laurynas Palevičius (1 iš 7 m), 1 – Lukas Juškėnas.

Varėnos ekipai 5 įvarčius (1 iš 7 m) pelnė Deivas Eidukonis, 4 pridėjo Gediminas Barysas, po 2 įmetė Žilvinas Vaišnoras, Donatas Leknickas, Justas Lynikas, Šarūnas Krisiulevičius, Rolandas Bliznevič ir Taurintas Markiavičius, 1 (iš 7 m) pridėjo Tomas Valentukevičius.

Po rungtynių varėniškis Gediminas Barysas savo komandos žaidimą įvertino dviem žodžiais – „labai blogai“.

„Niekas nepavyko, neatvyko keli pagrindiniai žaidėjai, tai tikriausiai ir turėjo daugiausiai įtakos. Turime daug silpnų vietų, buvo sunku sudėlioti žaidimą, matėsi meistriškumas, Klaipėda visose pozicijose turi po kelis žaidėjus, pas mus jų yra deficitas. Nieko gero šiandien mūsų žaidime nebuvo. Jaunimas kažkodėl buvo vangus, nors jauni žaidėjai turėtų traukti komandą, ne vyresni. Gaila, šiandien to nebuvo“, – komentavo G. Barysas.

„Dragūno“ naujokas Lukas Vanagas, įmetęs paskutinįjį, 47-ąjį rungtynių įvartį, džiaugėsi, kad pavyko sėkmingai pritapti ir įsilieti į komandos žaidimą. 

„Šiandien ir tikėjomės panašaus rezultato. Pirmame kėlinyje buvo nemažai klaidų, bet po to viskas ėjosi pagal planą. Daug ruošėmės, dirbome ir šiandien kovojome, kad būtų toks rezultatas“, – šypsojosi L. Vanagas.

„Dragūno“ strategas Artūras Juškėnas komandos žaidimo nei gyrė, nei peikė. Pasak jo, svarbiausias šiandienos ir praėjusios savaitės rungtynių tikslas buvo kuo geriau pasirengti lapkričio 11-12 dienomis Klaipėdos vyksiančioms Baltijos rankinio lygos kovoms su estais ir suomiais.

„Deja, rungtynės su Utenos ir Varėnos komandomis neleido mums labai stipriai pasiruošti. Šiek tiek dėl to gaila, bet lapkričio 4-ąją dar žaisime su Šiaulių komanda, kuri žaidžia kitaip. Tai savotišką rankinį propaguojanti komandą, kurią neseniai sustiprino mūsų žaidėjo Gabrieliaus Virbausko brolis Deividas. Šiauliečių žaidimo stilius daugeliui neparankus. Juokaujant galima sakyti, kad jie nei patys žaidžia, nei kitiems leidžia žaisti, tad bus labai įdomios rungtynės“, – juokavo A. Juškėnas.

Palikite atsiliepimą