Šeštadienį – naujo rankinio sezono startas

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai jau šį šeštadienį pradės naująjį rankinio sezoną. Rugsėjo 2 d. 18 val. salėje Taikos pr. 61A startuos Europos rankinio kovos, kur pirmame turnyro etape burtai „Dragūnui“ lėmė žaisti su Zagrebo (Kroatija) klubu „Dubrava“. 

Praėjusį sezoną būsimi „Dragūno“ varžovai Kroatijos pirmenybėse liko treti, tad „Dubrava“ – gana rimtas oponentas. Problema, pasak klaipėdiečių trenerio Artūro Juškėno, yra ta, kad dar nespėta pasiekti optimalios sportinės formos. Įprastai sportininkai geriausią formą ima demonstruoti praėjus maždaug dviem mėnesiams nuo sezono pradžios.

„Kviečiu visus Klaipėdos rankinio sirgalius atvykti mūsų palaikyti. Kroatijos rankinis turi gilias tradicijas, varžovai bus stiprūs. Norėdami kovoti su jais kaip lygūs su lygiais turime būti kuo geriau pasiruošę. Keletas rankininkų patyrė smulkių buitinių traumų, pora skundžiasi skausmais, nežinia, ar visi galės rungtyniauti. Jeigu turėtume daugiau laiko, visi spėtų pasitaisyti, bet jo trūkumas mums maišo visas kortas“, – kalbėjo A. Juškėnas.

Treneris patikino, kad nenori, jog Europos rankinio sezonas baigtųsi vos prasidėjęs, tad „Dragūnas“ stengsis nugalėti kroatus ir žengti toliau.

„Kol kas nekalbėkime apie tai, kas laukia kitame etape, pirmiau reikia laimėti namuose ir kuo geriau sužaisti išvykoje po savaitės, rugsėjo 9 d. Tikimės, kad po vasaros atostogų rankinio sirgaliai sugrįš ir tribūnos bus pilnos, o mes sulauksime triukšmingo palaikymo. Turbūt pagrindinis mūsų stimulas laimėti ir yra mūsų sirgalių palaikymas“, – sakė treneris.

Ruošdamiesi sezonui „Dragūno“ rankininkai ne tik treniravosi paplūdimyje, stadione, salėje, bet ir varžėsi tarptautiniuose turnyruose. Prieš keletą savaičių Latvijoje buvo sužaistos dvejos draugiškos rungtynės su Dobelės „Tenax“ ekipa, rugpjūčio viduryje Klaipėdoje laimėtas R. Baltušio turnyras.

Praėjusį savaitgalį klaipėdiečiai jėgas pasitikrino Estijoje, kur  tarptautiniame turnyre rungtyniavo su Estijos, Rusijos, Suomijos komandomis. Kadangi jau tuomet komandai dėl traumų negalėjo padėti dalis sportininkų, dragūniečiai vienerias rungtynes laimėjo, dviejose turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

 

Palikite atsiliepimą