„Dragūno“ pusfinalyje laukia ambicinga „Šviesos“ ekipa

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai kitą savaitę pradės Lietuvos rankinio lygos pusfinalio kovas. Po šventinio savaitgalio klaipėdiečių namuose laukia akistata su ambicinga Vilniaus komanda – VHC „Šviesa“.

„Dragūnas“ į pusfinalį pateko serijoje iki 2 pergalių 2:0 įveikęs Panevėžio „Grifą“, o „Šviesa“ sostinės derbyje taip pat „sausai“ įveikė HC „Vilnių“.

Trečiadienį, balandžio 19 d., 19 val. šios dvi ekipos susitiks Klaipėdoje – Taikos pr. 61A. Uostamiesčio rankinio sirgalių laukia išties intriguojanti ir graži dvikova, nes abi komandos demonstruoja gerą ir žiūrovams patrauklų žaidimą.

„Ketvirtfinalyje „Šviesa“ demonstravo pakankamai solidų, gana greitą žaidimą, stiprų puolimą. Aišku, kad mums rungtynėse reikės daug bėgti – kad rengtume greitas atakas ir po to spėtume grįžti į gynybą. „Šviesa“ jau LRF taurės pusfinalyje neslėpė, kad labai nori mus įveikti. Sveikintina, kad komanda turi ambicijų, tačiau mūsų uždaviniai nesikeičia – norime būti finale ir turime ten būti“, – pabrėžė „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Jis pridūrė, kad visos šalies ekipos yra gerai pažįstamos, tačiau „Šviesa“ nuo seno yra pajėgi komanda ir neparanki varžovė. Tad klaipėdiečiams rungtynėms reikia nusiteikti itin rimtai ir atsakingai.

Pasak A. Juškėno, dragūniečiams koją gali pakišti tai, kad komanda iki šiol Lietuvos čempionate nepatyrė nė vieno pralaimėjimo.

„Galbūt dėl to žaidėjai yra kiek atsipalaidavę ir jeigu patirtume pralaimėjimą, jiems tai gali būti nemalonus šokas. Tačiau aš asmeniškai nematau jokios problemos, jei pusfinalio serijos rezultatas bus 2:1. Svarbiausia – galutinis rezultatas“, – sakė A. Juškėnas.

„Dragūno“ kapitonas Arvydas Bučius pridūrė, kad komanda pusfinaliui ruošiasi labai atsakingai.

„Treniruotėse liejam devintą prakaitą, analizuojame būsimų varžovų žaidimą. Manau, kad „Šviesos“ rankininkai šiuo metu yra tikrai geros formos ir mums reikės atiduoti visas jėgas, kad juos nugalėtume. Labai noriu pakviesti klaipėdiečius kuo gausiau susirinkti ir kuo triukšmingiau palaikyti mūsų komandą. Stengėmės ir dirbome visą sezoną, neketiname sustoti dabar, o sirgalių palaikymas mus motyvuoja stengtis dar labiau. Pažadame gerą ir gražią kovą“, – susitikti rungtynėse trečiadienį kvietė A. Bučius.

Palikite atsiliepimą