Moterų rankinio čempionato mažasis finalas startuos Klaipėdoje

Artėjantį savaitgalį Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ rankininkės pradės kovą dėl Lietuvos moterų rankinio čempionato bronzos medalių. Mažajame finale klaipėdietės susitiks su Vilniaus „Alandeko-Vichy“ ekipa, bus kovojama iki trijų pergalių.

Pasak „Dragūno-Viesulo“ trenerės Auksuolės Stropienės, komanda rimtai ruošiasi artėjančioms dvikovoms su Vilniaus rankininkėmis.

„Labai rimtai ruošiamės, vyksta treniruotės. Stengsimės, nes labai norime tapti prizininkėmis“, – sakė A. Stropienė.

Trenerės teigimu, Vilniaus komanda šį sezoną pasipildė stipriomis ir patyrusiomis žaidėjomis, tačiau klaipėdietės pamėgins jas įveikti savo energija.

„Manome, kad nors vilnietės ir turi daug patirties, ne visos jos turi daug ištvermės. Tad jei sugebėsime jas aplenkti savo jaunyste, savo ištverme, viskas bus gerai. Mes irgi sustiprėjome, į komandą sugrįžo po traumos pagaliau atsigavusi Brigita Ivanauskaitė, kuri aikštelėje vis daugiau dirba. Esame nusiteikusios rimtai, griežtai. Tikimės, kad visos būsime sveikos, nepasitaikys traumų ir mus lydės sėkmė. Norime pakartoti praėjusių metų rezultatą ir pasipuošti medaliais“, – sakė A. Stropienė.

Pirmoji Lietuvos moterų rankinio čempionato mažojo finalo akistata vyks jau šį sekmadienį, balandžio 9 d., 14 val. Klaipėdoje, Taikos pr. 61A. Antrosios rungtynės – balandžio 23 d. Vilniuje, trečiosios – gegužės 4 d. Klaipėdoje.

Jeigu paaiškėti nugalėtojoms prireiks daugiau rungtynių, jos vyks gegužės 11 d. Vilniuje ir gegužės 14 d. Klaipėdoje.

Palikite atsiliepimą